top of page
зображення_viber_2023-02-14_12-00-03-771
Акція Квітка Перемоги 4-Д
зображення_viber_2023-04-04_16-59-10-225
зображення_viber_2023-04-04_17-00-42-098
зображення_viber_2023-04-04_17-00-09-582

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей у третьокласників цікаво і змістовно пройшов квест  «Ми-українці, і цим ми пишаємося».

Під час квесту згадали про історичне минуле і трагічне сьогодення. Учні виконували завдання квесту, де були і закодовані питання про рідну  Україну,  і музичні, і спортивні, і танцювальні, і творчі зупинки.  

Емоційно відбулося нагородження переможців, усі учасники поверталися до класів щасливі та з піднесеним настроєм.

З метою всебічного розвитку молодших школярів, формування  активної громадянської позиції на засадах демократії, поваги до прав і свобод людини,   виховання активної позиції щодо громадянської і соціокультурної належності себе і своєї родини до України; ініціативної патріотичної поведінки, створення умов для самовираження учнів у різних видах діяльності   у період з 20 лютого по 24 лютого 2023 року  у закладі пройшов Тиждень початкових класів.   Тиждень проходив під девізом: «З Україною в серці» та мав потужний виховний  напрямок сьогодення: громадянсько-патріотичне, духовно-моральне, та екологічне виховання як основні складові національно-патріотичного виховання.

зображення_viber_2023-03-08_10-02-37-729.jpg
зображення_viber_2023-03-08_10-02-32-275.jpg
зображення_viber_2023-03-08_10-02-01-928.jpg
зображення_viber_2023-03-08_10-02-12-618.jpg
зображення_viber_2023-03-08_10-02-20-639.jpg

     Сьогодні святкуємо Міжнародний день чаю! Дітлахи 3-В класу дізналися про історію походження дивовижного напою, про те, що у кожного народу існують свої традиції та звичаї чаювання. На Україні не ростуть спеціальні чайні кущі, але у українців є свої традиції приготування чаю. Склавши чайну квітку "Українські традиції чаювання", діти дізналися з яких цілющих трав, сухого листя, гілочок кущів та садових дерев заварюють смачний і корисний чай у нас в Україні.

Ви – наші захисники, надія і опора.

Ви – хранителі спокою та мирного неба над головою.
 

          6 грудня — це свято пам’яті тисяч відважних воїнів, які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави.

   День Збройних сил України — це насамперед свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна досі лишається суверенною, незалежною державою.

   Учні 3 – Ж класу взяли участь у заході, спрямованому на виховання глибоких патріотичних почуттів, формуванню активної громадянської позиції щодо єдиної цілісної держави та захисту її кордонів.

      27 листопада ми відзначатимемо День пам’яті жертв Голодомору. В Україні та в усьому світі у цей день люди традиційно запалюють свічки у вікнах — на знак пам’яті та пошани до мільйонів українців, які загинули внаслідок геноциду. 

       Напередодні учні 3 – Ж класу мали змогу розширити свої уявлення та знання про одну з жорстоких сторінок українського народу та вшанувати пам’яті жертв голодомору. 

Допоки пам’ять в серці не згасає. 

Ми пам’ятаємо!

14 жовтня — день із багатою історією. Україна святкує не лише День
захисників і захисниць України та Покрови Пресвятої Богородиці, а й День
українського козацтва.
Унікальність нашої історії й нашого народу полягає в тому, що в козацтві
виявився творчий і волелюбний дух наших предків.

             Всесвітній день тварин  — міжнародний день, спрямований на привернення уваги людства до прав тварин та їхнього добробуту, що святкується кожного року 4 жовтня.  Це привід не тільки згадати про домашніх улюбленців та диких особин, а й замислитися про екологічну ситуацію у всьому світі.   

            До Дня захисту тварин в 3- Ж класі був проведений урок- добра   під назвою «Ми відповідаємо за тих, кого приручили» з метою виховання любові до тварин, поваги до вірності, відданості домашніх улюбленців; почуття відповідальності за приручених тварин, розуміння цінності та недоторканності іншого життя.

«Зростайте дбайливими та бережливими!»

Перше, що спадає на думку, почувши про економію електроенергії,  – це зменшення її споживання.  І справді, все більше набуває розголосу проблема збереження  енергетичних ресурсів, але ми повинні пам’ятати, що починати потрібно із себе та своєї оселі!

       Коли людина вчиться читати, їй показують букви. З букв будуються слова, із слів –  речення. У дорожній мові також є букви – знаки. 

     Необережність на вулиці часто призводить до втрати не тiльки здоров'я, а й навіть життя. Тому вciм потрібно дотримуватися певних правил дорожнього руху. І пам'ятати, що найдорожчий скарб людини – це її власне життя i здоров'я.

     З того часу, як людина винайшла колесо, почалася ера чотириколісного транспорту. З кожним роком машин на вулицях міст стає все більше і більше. Щоб не було хаосу і аварій - розроблені спеціальні правила дорожнього руху. Учасниками руху є і водії, і пішоходи. Недотримання правил призводить до аварій і нещасних випадків на дорогах.  Діти теж є учасниками руху, коли переходять дорогу, крокуючи до школи. Тож, почнімо із себе: Я ДОТРИМУЮСЯ ПРАВИЛ ДОРОЖНЬОГО РУХУ, МОЇ ОДНОКЛАСНИКИ - ТЕЖ, МОЇ БЛИЗЬКІ ТА РІДНІ РАЗОМ З НАМИ! А ВИ З НАМИ?

Настала осінь фантастична

Й по небу синьому пливе.

Чарівна, дивна, поетична...

Тепер в ній казочка живе.

Сьогодні учні 2-В класу подарували цікаву казку "Кошик яблук", учням 1-В класу.

День вишиванки

    День Вишиванки - одне з найбільших самобутніх свят, присвячених розквіту української культури. Щорічно у третій четвер травня українці мають не лише привід показати красу але й можливість на повні легені сказати: "Я українець / українка - це моя історія та культура, і я нею пишаюсь". Стати учасником Дня Вишиванки надзвичайно просто: варто лише вдягнути вишиту річ чи вбрання, і ти - частина історії своєї країни. Учні молодших класів долучилися до проведення цього свята: одягли мальовничі вишиванки, співали пісні, малювали, писали, грали.

Зі святом, українці!

        22 квітня на планеті відзначається Міжнародний День Землі, покликаний об'єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища, нагадати про те, що планета, яка дарувала нам життя, унікальна й має потребу в турботі й захисті. Міжнародний день Землі – свято чистої Води, Землі і Повітря.
      Це день нагадування про страшні екологічні катастрофи, день, коли кожна людина може задуматися над тим, що вона може зробити у вирішенні екологічних проблем, поборовши в собі байдужість. Саме сьогодні, 22 квітня,  об’єднаймося, люди планети Земля, в справі захисту навколишнього середовища.  Кожен мешканець планети може зробити свій маленький внесок у справу захисту навколишнього середовища: очистити від сміття прилеглі території, висадити хоча б одне дерево.                                                                                                                             Учні  нашої школи  також  взяли участь у святкуванні Міжнародного Дня Землі.

День фантазерів

     Вчилися креативити і фантазувати у вівторок. Один з найвизначніших фізиків XX століття  Альберт Енштейн говорив: «Дозвольте вашій уяві вільно блукати і створювати світ, у якому ви б хотіли жити». Ми вирішили взяти до уваги його рекомендації. Фантазуючи створювали неймовірні речі: цифри перетворювали на тварин, а за допомогою простих предметів «вибудовували» дивовижні архітектурні об’єкти.

Звіт про проведення тижня іноземної мови (початкова школа)

22.02.2021-26.02.2021

   Вивчення англійської мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Саме англійська мова є засобом спілкування між людьми різних культур, країн та континентів. Оволодіння іноземною - потреба часу. Під час вивчення англійської мови ми знайомимось з традиціями і звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури.

   Традиційно під час тижня англійської мови учні початкової ланки готували та знайомилися з проєктними роботами. Їм були запропоновано здійснити творчі завдання на теми:

      «Ким я хочу бути»( вчитель-Дарагань Л.Д). Учні обирали професію, яка їм до вподоби, виготовляли капелюшок та називали свою улюблену професію.

1.jpg

       «Мій яскравий алфавіт» (вчитель - Харченко Я.В.) Учні продемонстрували не тільки свої знання англійського алфавіту, а й показали свої комунікативні навички.

2.png

     “Кольоровий метелик” .Учні других класів (вчитель Васюк О.В.) повторили назви кольорів та закріпили їх вживання в усному мовленні.

3.png

      Тематичний лепбук Present Simple Tense (вчитель Яременко Н.П.) в ігровій формі систематизували знання про теперішній час.

4.png

День рідної мови

День рідної мови
День рідної мови
День рідної мови
День рідної мови
День рідної мови
День рідної мови
День рідної мови
День рідної мови
День рідної мови
День рідної мови
День рідної мови
День рідної мови
День рідної мови
День рідної мови
День рідної мови
День рідної мови

        Сьогодні наша школа цвіла від розмаїття вишиванок, у яких прийшли наші учні та вчителі. 

     Проведені заходи до Дня рідної мови, ознайомили учнів з історією виникнення української мови, сприяли розвитку у дітей почуття національної гідності, а також  вихованню  любові до національних традицій, народної мудрості, до краси і гармонії рідного слова. Учні мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної української мови.

    Ми вкотре переконалися, що наша рідна українська мова – багатюща, яскрава, милозвучна, сучасна - найрідніша та найкраща.  

       "Щедрий вечір!  Добрий вечір!" - саме такі слова напередодні старого Нового року лунають по всій Україні, де маленькі щедрувальники вінчують добро і злагоду в кожну оселю.

Акція “Допоможемо птахам взимку”

     Зима – це чудова пора року, але вона сувора для братів наших менших. Взимку птахам важко знаходити їжу і вони часто гинуть від голоду та холоду. Постає питання: "Чим ми можемо допомогти їм?" Своєю небайдужістю!

      Учні, батьки та вчителі нашої школи піклуються про тих пташок, які залишаються у нас зимувати, адже найстрашнішим узимку для птахів є – голод. Саме в наших силах підгодувати їх взимку. Для цього учні початкових класів та їхні батьки виготовили незвичайні, зручні годівнички, котрі розмістили на території школи та біля своїх будинків.

   Класними керівниками були проведені цікаві інтегровані заходи, присвячені ознайомленню із зимуючими, осілими птахами, яких можна зустріти у нашому рідному краї.

   Діти із задоволенням прийняли участь у конкурсі малюнків та плакатів, присвяченому цій темі. Були проведені виставки виготовлених годівничок. Учні школи І ступеня розгадували завдання вікторини " Як живеться вам, птахи?". Було створено пам’ятки "Чим треба годувати пташок" для правильного догляду за нашими меншими друзями.

   Проєкт «Допоможемо птахам взимку» допоміг стати більш відповідальними, уважними та чуйними до братів наших менших. Ми зрозуміли, що кожен з нас може творити справжні моральні вчинки, потрібно тільки самовдосконалюватися.

       На поріг впевнено крокує зима, але яскраві згадки про осінь ще в думках наших маленьких першокласників. Свято осені в нашій школі - це завжди феєрична, сповнена яскравих барв і дивовижних персонажів казка. Цей рік також є не виключенням. Кожен клас поринув у осінню атмосферу свята.

      Останній тиждень осені для учнів був яскравим та незабутнім. В кожному класі панувала особлива атмосфера тепла та затишку. Діти, вчителі відзначали свято осені. Ігри, запальні танці, спортивні змагання та веселі дитячі пісеньки про осінь зробили чарівне дійство незабутнім для його маленьких талановитих акторів- учнів.

    Щедра господиня Осінь пригощала дітей рум'яними яблуками, медовими грушами та бубликами.

    А ви знаєте, що на найбільшому в світі інтернет-майданчику, можна побачити handmade-вироби українських майстрів? Вони користуються неабиякою популярністю! І це не тільки вишиваний одяг, рушники та ляльки-мотанки. Це й неймовірні хенд мейд прикраси, і оригінальні іграшки, і вироби зі скла, і ще багато іншого!

  Про всіх майстрів, які дивують та вражають світ своїми витворами, ми розказати, звісно, не зможемо, тож познайомимо вас з шедеврами ручної роботи від наших талановитих учнів.

   Яскравий ексклюзив  від маленьких умільців отримали  пернаті друзі – птахи. Це «екологічна годівничка» зі шкірки апельсину, наповнена смаколиками.

1.jpg

В рамках тижня початкових класів були проведені інтелектуальні перерви, години спілкування «Золоті зернятка народної мудрості», «Україна – творча нація» . Діти виявляли кмітливість, винахідливість, стійкість характеру, дух суперництва. Така діяльність принесла усім учасникам радість та насолоду.

20191119_080558.jpg
20200224_120409.jpg

Наша школа початкова відкриває двері!

  24 лютого 2020 року в КУ ССШ №7 розпочав свою роботу тиждень початкових класів. Ентузіазм учителів, творчий підхід допомогли зробити його справжнім святом як для дітей, так і для дорослих. Конкурси, ігри, змагання, нестандартні уроки формували в учнів спостережливість, кмітливість та креативність.

     Розпочався тиждень ранковою зустріччю, на якій учні познайомилися з планом проведення тижня та були налаштовані на творчий підхід до отриманих завдань, активну участь у всіх запланованих заходах. Дітлахам було цікаво дізнатися про традиції святкування Масляної, адже наш тиждень співпав саме з цим святом.

Цього дня було організовано та проведено проєкт " Наш пошук і творчість тобі, Україно!", де були представлені композиції, виготовлені дітьми з конструктора LEGO.

   Наші вихованці з задоволенням взяли участь у вікторині з природознавства «Пізнавай, шукай, дивуй», показуючи при цьому свої знання, нестандартне мислення, практичні навички.

   Цього дня маленькі пошуковці відвідали дослідницьку лабораторію "Досліджуй світ навколо себе", де мали змогу своїми руками створити вулкан, використовуючи харчові речовини та побачити надзвичайно кольорове його виверження.  Цей процесс вразив учнів четвертих класів, тому вони захопилися думками про майбутній вибір професії та здійснили крок у майбутнє, створивши презентацію колажів "Ким я мрію стати".

     День був насиченим, повним нових емоцій і відкриттів!

87205072_1555647391252334_30748687447873
20200225_104440.jpg
20200225_105650.jpg
20200224_114639.jpg
20200224_081332.jpg
20200224_112748.jpg

   Під час карантину методичне об’єднання учителів початкових класів було проведено на « педагогічній кухні», бо кухня це саме те місце, де збираються з родиною не тільки у будень, а й у свято, приймають гостей, вітають зі святами, пригощають. Часто саме на кухні, смакуючи певну страву, ми обмінюємося рецептами.  Учителі третіх класів презентували меню із «педагогічних страв»: «Молочний коктейль», «Салат із паличок Кюїзенера», «Мовознавчу джангу», «Читаку-хватаку», тістечко «Вулкан». І поділилися з колегами найкращим рецептом для сучасного вчителя на кожен день.

Рецепт

  Візьміть найкращі емоції, ретельно відберіть тільки ті, що позбавлені розчарувань, зла. Після цього розділіть їх на п’ять (або шість) уроків, які вам доводиться проводити кожного робочого дня. Потім додайте до кожного свого уроку:

 12 порцій мудрості,

 11—терпіння,

 10—хоробрості,

 9—працездатності,

 8—оптимізму,

 7—відданості своїй справі,

 6—вільнодумства,

 5—доброти,

 4—відпочинку й турботи про здоров’я,

 3—гумору,

 2—такту,

 1 порцію віри в кожного свого учня.

   Для того, щоб додати гостроти та насолоди вашому уроку, додайте ложечку гарного настрою, скибку нерозсудливості, за смаком розваги, обов’язково додайте гри й рясно посипте все гарним добрим гумором. А тепер налийте любов до дітей і збийте все енергійними рухами, не допускаючи застою. Поставте ваш витвір на вогонь дитячих сердець. Прикрасьте його посмішками, родзинками та гілочками радості. Перед подачею учням урок сервірується спокоєм, самовідданістю та професіоналізмом учителя.

  Смачного вам, шановні колеги! Апетиту вам до вчительської праці та творчості.

Учителі англійської мови початкової школи обговорили питання формувального оцінювання на уроках англійської мови.

Розглянули різні методи формувального оцінювання учнів: рефлексія, самооцінювання, взаємооцінювання, "мовне портфоліо" та ін.

Керуючись досвідом Канади, Америки, Польщі, зробили висновок про важливість формувального оцінювання, спрямованого на підвищення якості освіти.

      LEGO – одна з відомих і поширених на сьогодні педагогічних систем, що використовує  моделі реального світу і предметно-ігрове середовище навчання та розвитку дитини. Основним принципом навчання є  «Навчання через дію» — діти отримують знання в процесі побудови та дослідження моделей з конструктора.

     Добре організована робота з конструктором LEGO має великий виховний потенціал: допомагає виробляти певні якості особистості –  терпіння, взаємоповагу, охайність. Все це разом узяте і дозволяє активізувати мислення, формувати стійкий інтерес до організованості.

     Як  можна використовувати LEGO - конструктор на уроках, обговорювали вчителі 1-2 класів 18 листопада на тренінговому занятті «ЛЕГО - система в освітньому просторі НУШ».

Стало вже традиційним проведення шкільного свята “Осінній ярмарок”. Дуже весело і яскраво пройшов ярмарок 16 жовтня 2019 року. З неабиякою фантазією та завзяттям підійшли до організації заходу батьківський, учнівський та учительський колективи школи і цього року. До підготовки свята вчителі залучили учнів 1-4 класів школи, їх батьків. Кожен клас представляв свій стіл з різноманітними дарами осені. Різноманіття квітів, овочів, фруктів втілилися в чудові та цікаві композиції учнів. З квітів, зерна, гілочок, динь, картоплі учні створили справжні шедеври, в яких фантазії не було меж. А поруч велася жвава торгівля печивом, булочками, пиріжками, варениками та тортиками. Усе це було зроблено власноруч учнями з мамами, татами, бабусями. Знайшлося на імпровізованих торгівельних ятках місце і для овочів та фруктів з власних садів та городів. Девіз цього шкільного свята є: " Мрії здійснюється" Мета проведеного заходу, розширення світогляду про традиції, звичаї та обряди українського народу, українського ярмаркування, виховання дбайливих господарів, національно свідомої особистості, патріотизму, формування бережливого ставлення до результатів праці, спонукання до творчої активності Розвинення уяви та фантазії, співпраці учнів, сімей, педагогів і ,взагалі, створення позитивних емоцій та гарного настрою в усіх учасників свята. Спільними зусиллями було створено справді святкову атмосферу з українськими народними піснями. Свято пройшло у колі друзів, у барвах осені, з квітами та дарами природи. Ніхто не пішов із осіннього ярмарку без заряду позитивних емоцій та гарного настрою. Азартність, професіоналізм, привітність продавців, посмішки покупців, жарти, пісні – це ще не весь перелік цікавинок Осіннього шкільного ярмарку-2019 !

1-А.jpg
1-Г.jpg
1-Д.jpg
1-Ж.jpg
1Ж.jpg
2-Д.jpg
bottom of page