А ви знаєте, що на найбільшому в світі інтернет-майданчику, можна побачити handmade-вироби українських майстрів? Вони користуються неабиякою популярністю! І це не тільки вишиваний одяг, рушники та ляльки-мотанки. Це й неймовірні хенд мейд прикраси, і оригінальні іграшки, і вироби зі скла, і ще багато іншого!

  Про всіх майстрів, які дивують та вражають світ своїми витворами, ми розказати, звісно, не зможемо, тож познайомимо вас з шедеврами ручної роботи від наших талановитих учнів.

   Яскравий ексклюзив  від маленьких умільців отримали  пернаті друзі – птахи. Це «екологічна годівничка» зі шкірки апельсину, наповнена смаколиками.

Наші предки з давніх-давен вірили в силу оберегу. Вони вважали, що своє помешкання необхідно оберігати від негоди, злого духу, недоброго ока.

Діти-першокласники разом із батьками добре провели час, виготовляючи родинні обереги,  які нагадуватимуть їм про любов та тепло сімейного кола.

 У «Майстерні художника» малюки відчули себе справжніми творцями прекрасного, знайомлячись із різними техніками художнього мистецтва.

В рамках тижня початкових класів були проведені інтелектуальні перерви, години спілкування «Золоті зернятка народної мудрості», «Україна – творча нація» . Діти виявляли кмітливість, винахідливість, стійкість характеру, дух суперництва. Така діяльність принесла усім учасникам радість та насолоду.

Захоплюючим та цікавим став експериментальний день « Шукай. Твори. Дивуй». Під час презентацій науково-творчого експерименту учні четвертих класів вчилися критично мислити, працювати в команді, застосовувати здобуті на практиці знання й уміння, а також  формували цілісну картину світу на основі глибокої інтеграції змісту освіти. Навчання для дітей було евристичним, інноваційним і цікавим!

Наша школа початкова відкриває двері!

  24 лютого 2020 року в КУ ССШ №7 розпочав свою роботу тиждень початкових класів. Ентузіазм учителів, творчий підхід допомогли зробити його справжнім святом як для дітей, так і для дорослих. Конкурси, ігри, змагання, нестандартні уроки формували в учнів спостережливість, кмітливість та креативність.

     Розпочався тиждень ранковою зустріччю, на якій учні познайомилися з планом проведення тижня та були налаштовані на творчий підхід до отриманих завдань, активну участь у всіх запланованих заходах. Дітлахам було цікаво дізнатися про традиції святкування Масляної, адже наш тиждень співпав саме з цим святом.

Цього дня було організовано та проведено проєкт " Наш пошук і творчість тобі, Україно!", де були представлені композиції, виготовлені дітьми з конструктора LEGO.

   Наші вихованці з задоволенням взяли участь у вікторині з природознавства «Пізнавай, шукай, дивуй», показуючи при цьому свої знання, нестандартне мислення, практичні навички.

   Цього дня маленькі пошуковці відвідали дослідницьку лабораторію "Досліджуй світ навколо себе", де мали змогу своїми руками створити вулкан, використовуючи харчові речовини та побачити надзвичайно кольорове його виверження.  Цей процесс вразив учнів четвертих класів, тому вони захопилися думками про майбутній вибір професії та здійснили крок у майбутнє, створивши презентацію колажів "Ким я мрію стати".

     День був насиченим, повним нових емоцій і відкриттів!

   Під час карантину методичне об’єднання учителів початкових класів було проведено на « педагогічній кухні», бо кухня це саме те місце, де збираються з родиною не тільки у будень, а й у свято, приймають гостей, вітають зі святами, пригощають. Часто саме на кухні, смакуючи певну страву, ми обмінюємося рецептами.  Учителі третіх класів презентували меню із «педагогічних страв»: «Молочний коктейль», «Салат із паличок Кюїзенера», «Мовознавчу джангу», «Читаку-хватаку», тістечко «Вулкан». І поділилися з колегами найкращим рецептом для сучасного вчителя на кожен день.

Рецепт

  Візьміть найкращі емоції, ретельно відберіть тільки ті, що позбавлені розчарувань, зла. Після цього розділіть їх на п’ять (або шість) уроків, які вам доводиться проводити кожного робочого дня. Потім додайте до кожного свого уроку:

 12 порцій мудрості,

 11—терпіння,

 10—хоробрості,

 9—працездатності,

 8—оптимізму,

 7—відданості своїй справі,

 6—вільнодумства,

 5—доброти,

 4—відпочинку й турботи про здоров’я,

 3—гумору,

 2—такту,

 1 порцію віри в кожного свого учня.

   Для того, щоб додати гостроти та насолоди вашому уроку, додайте ложечку гарного настрою, скибку нерозсудливості, за смаком розваги, обов’язково додайте гри й рясно посипте все гарним добрим гумором. А тепер налийте любов до дітей і збийте все енергійними рухами, не допускаючи застою. Поставте ваш витвір на вогонь дитячих сердець. Прикрасьте його посмішками, родзинками та гілочками радості. Перед подачею учням урок сервірується спокоєм, самовідданістю та професіоналізмом учителя.

  Смачного вам, шановні колеги! Апетиту вам до вчительської праці та творчості.

Учителі англійської мови початкової школи обговорили питання формувального оцінювання на уроках англійської мови.

Розглянули різні методи формувального оцінювання учнів: рефлексія, самооцінювання, взаємооцінювання, "мовне портфоліо" та ін.

Керуючись досвідом Канади, Америки, Польщі, зробили висновок про важливість формувального оцінювання, спрямованого на підвищення якості освіти.

      LEGO – одна з відомих і поширених на сьогодні педагогічних систем, що використовує  моделі реального світу і предметно-ігрове середовище навчання та розвитку дитини. Основним принципом навчання є  «Навчання через дію» — діти отримують знання в процесі побудови та дослідження моделей з конструктора.

     Добре організована робота з конструктором LEGO має великий виховний потенціал: допомагає виробляти певні якості особистості –  терпіння, взаємоповагу, охайність. Все це разом узяте і дозволяє активізувати мислення, формувати стійкий інтерес до організованості.

     Як  можна використовувати LEGO - конструктор на уроках, обговорювали вчителі 1-2 класів 18 листопада на тренінговому занятті «ЛЕГО - система в освітньому просторі НУШ».

Гарно вчить той, чиє навчання не помічаєш. Після якісно проведеного уроку згадується усе: цікаві завдання, смішні епізоди, ситуації вибору та прийняття рішень, але діти з подивом говорять: "А коли нас вчили? Ми самі дійшли до висновку!" Саме так і працюють учителі школи І ступеня. Спільно шукаємо рішення, у дискусії знаходимо істину, у результатах перевірних робіт - якість нашої праці та впевненість школяриків у завтрашньому дні. І самонавчання педагогів теж проходить креативно. Методичні об'єднання, на яких колеги діляться досвідом, обговорюють цікаві педагогічні стратегії - це не засідання за партою та читання доповідей, а творчий процес однодумців. Водночас це унікальна можливість самому на деякий час стати учнем: бешкетливим, креативним, винахідливим і, звичайно, дуже розумним.

Стало вже традиційним проведення шкільного свята “Осінній ярмарок”. Дуже весело і яскраво пройшов ярмарок 16 жовтня 2019 року. З неабиякою фантазією та завзяттям підійшли до організації заходу батьківський, учнівський та учительський колективи школи і цього року. До підготовки свята вчителі залучили учнів 1-4 класів школи, їх батьків. Кожен клас представляв свій стіл з різноманітними дарами осені. Різноманіття квітів, овочів, фруктів втілилися в чудові та цікаві композиції учнів. З квітів, зерна, гілочок, динь, картоплі учні створили справжні шедеври, в яких фантазії не було меж. А поруч велася жвава торгівля печивом, булочками, пиріжками, варениками та тортиками. Усе це було зроблено власноруч учнями з мамами, татами, бабусями. Знайшлося на імпровізованих торгівельних ятках місце і для овочів та фруктів з власних садів та городів. Девіз цього шкільного свята є: " Мрії здійснюється" Мета проведеного заходу, розширення світогляду про традиції, звичаї та обряди українського народу, українського ярмаркування, виховання дбайливих господарів, національно свідомої особистості, патріотизму, формування бережливого ставлення до результатів праці, спонукання до творчої активності Розвинення уяви та фантазії, співпраці учнів, сімей, педагогів і ,взагалі, створення позитивних емоцій та гарного настрою в усіх учасників свята. Спільними зусиллями було створено справді святкову атмосферу з українськими народними піснями. Свято пройшло у колі друзів, у барвах осені, з квітами та дарами природи. Ніхто не пішов із осіннього ярмарку без заряду позитивних емоцій та гарного настрою. Азартність, професіоналізм, привітність продавців, посмішки покупців, жарти, пісні – це ще не весь перелік цікавинок Осіннього шкільного ярмарку-2019 !

Сайт КУ ССШ №7    e-mail: sumyschool7@ukr.net

  • Белая иконка facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now