Актуальні новини Ви завжди зможете переглянути у групі нашої школи у соціальній мережі Facebook. Приєднуйтеся!

 • Facebook

НОВИНИ

ЛЮБІ ДЕВ’ЯТИКЛАСНИКИ ШКІЛ М. СУМИ!

Незабаром ви отримаєте свідоцтво про базову загальну середню освіту, і ми пропонуємо вам приєднатися до креативного, талановитого, цілеспрямованого, конкурентного колективу десятикласників 2020 – 2021 навчального року КУ ССШ №7              ім. М.Савченка СМР

Ми пропонуємо:

 • високопрофесійний педагогічний  склад

 • сучасні й комфортні умови навчання

 • поглиблену профілізацію (іноземна філологія (англійська, німецька мови), математика, українська мова та література)

 • орієнтацію на складання ЗНО

 • реалізуватися як творчій особистості

ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО НАШОЇ ВЕЛИКОЇ, ДРУЖНЬОЇ РОДИНИ, МИ ЧЕКАЄМО НА ВАС!

Шановні, освітяни!

Просимо Вас долучитися до відзначення

Дня охорони праці в м.Суми

 

 

                                   переглянути тут

Рисунок2.jpg

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7

імені Максима Савченка Сумської міської ради

з 01 червня по 15 липня 2020 року

оголошує набір учнів до першого класу

  Набір учнів проводитиметься  у освітньому закладі старшого корпусу  з дотриманням регламенту санітарно – епідеміологічної безпеки, використовуючи індивідуальні  засоби захисту від COVID-19

Графік роботи приймальної комісії:

З 01 червня по 10 червня (щоденно)                              З 10 червня по 15 липня            

 Понеділок       13.00 – 16.00                                           Вівторок                09.00 – 13.00

 Вівторок         09.00 – 13.00                                             Четвер                  09.00-13.00      

 Середа             13.00 – 16.00

 Четвер              09.00 – 13.00

 П’ятниця         09.00 – 13.00

 

 З собою мати всі необхідні документи:

 1.   Копію свідоцтва про народження дитини.

 2.  Оригінал медичної довідки № 086-1/о.

 3.  Копію медичної довідки № 063/о, завірену печатками лікаря та лікувального закладу.

 4. Документ, який підтверджує місце проживання дитини на території обслуговування закладу (паспорт громадянина України одного з батьків дитини або довідка про реєстрацію місця проживання/перебування майбутнього першокласника, або витяг з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання/перебування дитини.  

 5. Аркуш А-4 для написання заяви.

 

Звертаємо Вашу увагу!!! Прийом документів здійснюється без участі дітей.

 

Телефон для довідок 245570                                                             Адміністрація закладу

До відома!

При підтримці Програми ООН із відновлення та розбудови миру, Донбас SOS розробив мобільний додаток "Твоє право". Це універсальний безкоштовний юридичний довідник для людей, що постраждали від конфлікту на сході України; осіб, які стали жертвами сексуального і гендерно зумовленого насильства; осіб, що постраждали від торгівлі людьми; ветеранів АТО/ООС та членів родин загиблих. Застосунок містить перелік основних тем із відповідями для користувачів. Крім визначень та загальної інформації, містить посилання на відповідні нормативно-правові акти та зразки заяв.

Завантаж

Відео до Дня Перемоги

На виконання Листа управління освіти і науки СМР від 23.04.2020 №13.01-18/968 та листа Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації від 27.03.2020 року № 03.1/248 управління освіти і науки Сумської міської ради направляє для використання в роботі «Рекомендації для підприємств та роботодавців для запобігання поширення COVID-19» та «Рекомендації для осіб, з підозрою абоCOVID-19, які перебувають вдома у самоізоляції». 

Для зменшення  ризиків виникнення і поширення коронавірусної хвороби просимо довести вищезазначену інформацію до відома працівників ввіреного вам закладу освіти.

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Прийом заяв до першого класу буде здійснюватися після завершення карантину в Україні.

До відома батьків майбутніх першокласників!

 

  Запис учнів до 1 класу на 2020-2021 н.р. буде здійснюватися після зняття карантину

 

Наказ МОН України від 16.03.2020  №406 "Про організаційні

заходи для запобігання поширенню коронавірусу СOVID-19"

Наказ управління освіти і науки Сумської міської ради

17.03.2020 №191 "Про організаційні заходи для запобігання

поширенню коронавірусу COVID-19"

О Г О Л О Ш Е Н Н Я!

 

    Відповідно до рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій , з метою недопущення занесення та поширення серед учасників освітнього процесу короновірусної інфекції COVID-19, у період з 12.03.2020 р. по 24.04.2020 р. у навчальному закладі оголошено КАРАНТИН.

   У  зв’язку з цим КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО вхід відвідувачів.

 

 

Адміністрація

Увага, карантин!

Рішенням міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з метою недопущення захворюваності на коронавірусну інфекцію серед учасників освітнього процесу в закладах загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти, Міського міжшкільного навчально-виробничого комбінату з 12.03.2020 року запроваджуються карантинні заходи на три тижні, до 3 квітня включно.

Інформація для учнів 11 класів!

З метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19, на виконання Постанови Кабінету Міністрів України №211 від 11 березня 2020 року ухвалено рішення про перенесення дат проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання

з української мови і літератури проходитиме 4 квітня 2020 року,

тестування з інших навчальних предметів – 11 квітня 2020 року.

Просимо учнів повторно видрукувати запрошення-перепустки із зміненими датами.

Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «КОЛОСОК-весна 2020», який мав відбутися 16 квітня 2020 року, буде проведено по завершенні карантину. Про дату проведення конкурсу оргкомітет конкурсу повідомить завчасно.

Разом з тим, у зв’язку із введенням карантину в Україні та організації освітнього процесу в онлайн-режимі, оргкомітет Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу «КОЛОСОК» пропонує проведення конкурсу «Колосок- онлайн» 25 квітня 2020 року з 13.00-15.00 год.

Реєструватися на конкурс можуть усі бажаючі школярі. Участь у конкурсі «Колосок-онлайн» безкоштовна. Учасники отримають електронні сертифікати і призи – електронні передплати газети «КОЛОСОЧОК» або журналу «КОЛОСОК».

Є безкоштовний мобільний додаток «Колосок конкурс. Готуйся – конкурс Колосок онлайн», через який учні отримають доступ до завдань конкурсу, довідаються про свій результат, прочитають повні відповіді на всі запитання. Завантажити додаток на мобільний телефон можна у Play market за пошуковими словами: «колосок», «конкурс колосок», «колосок конкурс».

Реєстрація уже розпочата!!! Успіхів!!!

З 04-05.03.2020 р. на базі закладу проходив відкритий чемпіонат дитячо-юнацької спортивної школи "Динамо" з плавання, пам’яті Максима Савченка, стартував у басейні сумської школи №7. Змагання проводять вшосте. Участь у чемпіонаті беруть спортсмени із Сум, Харківської та Київської областей.

 

посилання на відео https://suspilne.media/17760-zmaganna-z-plavanna-sered-unakiv-i-divcat-startuvali-u-sumah/

Чемпіонат з плавання пам’яті Героя АТО Максима Савченка

https://www.youtube.com/watch?v=igA66NOV_6E&fbclid=IwAR3h9Sg28gjVO2NU4S6h6n-mfiE89jn3xd4MxpnxtJlzLRBRJWCbIamyTjM

До відома учнів, учителів та батьків!

НОВИЙ КОРОНАВІРУС:

ШЛЯХИ ПЕРЕДАВАННЯ І ВАРІАНТИ ЗАХИСТУ

Наразі відомо, що новий коронавірус передається краплинним та контактним шляхами.

Переважає контактний шлях, коливірус потрапляє наслизові оболонки носа, очей через руки або інші предмети (хустинку, рукавиці) після торкання до об’єктів (тварин, м’яса, риби, дверних ручок, поручнів), що контаміновані (забруднені) виділеннями із дихальним шляхів хворого чи інфікованого.

Краплинним шляхом вірус передається від людини до людини під час кашлю або чхання у тісному контакті, коли утворюються краплі діаметром понад 5 мкм. Коронавіруси не здатні зберігати інфектогенність (заразність) під час передавання на далекі відстані. Тому тісним контактом вважають відстань менше 1 м, хоча деякі науковці допускають можливість передавання (за певних умов) до 2 м.

Повітряним шляхом віруси передаються від людини до людини через аерозольні часточки (діаметром до 5 мкм), які безперешкодно можуть потрапляти вальвеолитабронхіоли (нижні дихальні шляхи). Цей шлях передавання та інфікування не характерний для коронавірусів, хоч і можливий за певних умов — наприклад, під час процедур з утворенням аерозолю. До таких належать лише медичні процедури — бронхоскопія, інтубація трахеї, санація трахеобронхіального дерева у хворого, що перебуває на штучній вентиляції легень, тощо. Тому для більшості населення такий шлях не страшний.

Отже, як пересічним громадянам запобігти інфікуванню новим коронавірусом?

1. Не торкайтеся до потенційно контамінованих вірусом поверхонь, зокрема до тварин, у регіонах із виявленими випадками інфікування.

2. Ретельно і часто мийте руки з милом чи обробляйте їх антисептиком.

 

Миття рук з милом:

 • Тривалість процедури — 20–40 с;

 • вода має бути теплою (комфортної температури), а не холодною чи гарячою;

 • обов’язкова процедура, якщо руки видимо забруднені, після приходу з вулиці, перед прийомом їжі, після відвідування туалету, якщо відсутній антисептик для рук;

 

Обробка рук спиртовмісним антисептиком:

 • спиртовмісний антисептик для рук — розчин із вмістом спирту 60–80% або із 2% хлоргексидину (інші засоби, що реалізують як «антисептик для рук», наприклад настій ромашки або розчини із 40% вмістом спирту, не є такими);

 • антисептик має покривати всю поверхню шкіри рук (в середньому на одну обробку слід використовувати 3 мл розчину, а це 24–27 «пшиків» кишеньковим диспенсером, тому рекомендовано його просто наливати в долоню);

 • тривалість обробки — близько 30 с;

 • особливу увагу приділіть нігтям (там накопичується найбільше бруду);

 • обов’язкова процедура в разі будь-яких контактів із (потенційно) забрудненими об’єктами;

 • у разі частого користування антисептиком застосовуйте крем для рук, щоб уникнути підсушування та утворення тріщин шкіри;

 • контролюйте доступ маленьких дітей до антисептика (він містить спирт і токсичний для прийому всередину).

3. Уникайте скупчення людей.

4. Якщо ви захворіли, залишайтеся вдома і зверніться до лікаря.

5. Використовуйте захисну маску:

 • обов’язково — якщо захворіли і маєте респіраторні симптоми (кашель, нежить);

 • якщо перебуваєте у місцях великого скупчення людей — з метою додаткового захисту.

 

Використовуйте маску правильно:

 • вона має покривати ніс і рот;

 • вона має щільно прилягати, без відступів по краях;

 • заміняйте маску, щойно вона стала вологою;

 • не чіпайте зовнішню частину маски руками, а якщо доторкнулися, помийте руки з милом чи обробіть спиртовмісним антисептиком;

 • заміняйте маску що чотири години;

 • не використовуйте маску повторно.

 

Будьте здорові та не піддавайтеся на маніпуляції!

До відома батьків!!!

План та процедура проведення обов’язкових  медичних профілактичних оглядів учнів

 

  Проведення медичних профілактичних оглядів учнів у закладах загальної середньої освіти здійснюється відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 16.08.2010 №682 «Про удосконалення медичного обслуговування учнів загальноосвітніх навчальних закладів».

   Щорічно проводиться поглиблений медичний профілактичний огляд учнів з висновком про стан здоров’я та визначенням групи для занять фізичної культури за місяцем народження.

  Учні проходять медичні профілактичні огляди на базі лікувально-профілактичних закладів за місцем проживання.

Профілактичний огляд для дітей 1-4 класів (6-10 років)

  Профілактичний огляд школярів 1-4 класів здійснює лікар-педіатр (лікар загальної практики – сімейної медицини).

 Огляд іншими спеціалістами та додаткові методи дослідження проводяться за показаннями разом з батьками в закладі охорони здоров’я або під час роботи мобільних виїзних бригад.

Профілактичний огляд для дітей 5 класів (11 років)

  Профілактичний огляд школярів 5 класів здійснюють обов’язково лікар-педіатр (лікар загальної практики – сімейної медицини), лікар – дитячий хірург; лікар-ортопед-травматолог дитячий; лікар-офтальмолог дитячий; лікар-стоматолог дитячий; інші спеціалісти за показаннями.

Профілактичний огляд для дітей 6-7 класів

  Профілактичний огляд школярів 6-7 класів здійснює лікар-педіатр (лікар загальної практики – сімейної медицини). Огляд іншими спеціалістами та додаткові методи дослідження проводиться за показаннями разом з батьками в закладі охорони здоров’я або під час роботи мобільних виїзних бригад.

Профілактичний огляд для дітей 8-9 класів

  Профілактичний огляд школярів 8-9 класів здійснюють обов’язково лікар-педіатр (лікар загальної практики – сімейної медицини), лікар-стоматолог, лікар-гінеколог дитячого та підліткового віку (за показаннями), лікар-дитячий хірург, ендокринолог дитячий, психолог (за показаннями), інші спеціалісти за показаннями.

Профілактичний огляд для дітей 10-11 класів

   Профілактичний огляд школярів 10-11 класів здійснюють обов’язково лікар-педіатр (лікар загальної практики – сімейної медицини), лікар-стоматолог, лікар-гінеколог дитячого та підліткового віку (за показаннями), інші спеціалісти за показаннями.

 

  При відвідуванні сімейного лікаря (лікаря-педіатра) мати довідку №086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду» із заповненими медичною сестрою закладу антропометричними даними.

 

Заповнену довідку взяти у класного керівника.

 

День школяра: щочетверга 10.00-15.00 протягом року

Шановні батьки майбутніх

першокласників!

 

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7

 імені Максима Савченка Сумської міської ради

з 1 квітня по 29 травня 2020 року

оголошує набір учнів до першого класу на 2020-2021 навчальний рік

 

    Графік роботи приймальної  комісії:           

Вівторок                  9.00 – 12.30

 Четвер                    14.00 – 18.00

 

    Набір учнів проводитиметься  у   старшому корпусі (центральний вхід)

 

   Для зарахування необхідно подати:

 1.  Заяву.

 2.  Копію свідоцтва про народження дитини.

 3.  Оригінал медичної довідки № 086-1/о.

 4.  Копію медичної довідки № 063/о, завірену печатками лікаря та лікувального закладу.

 5. Документ, який підтверджує місце проживання дитини на території обслуговування закладу (паспорт громадянина України одного з батьків дитини або довідка про реєстрацію місця проживання/перебування майбутнього першокласника, або витяг з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання/перебування дитини.

 

Телефон для довідок 245570                                                                       Адміністрація

У рамках діяльності Школи «Педагогіка здоров’я» 11 лютого 2020 року на базі СДПУ ім. А.С. Макаренка (навчально-науковий Інститут фізичної культури) вчителі школи взяли участь у науково-практичному семінарі «Фітнес-школа». В ході заходу випала можливість практично ознайомилися з новітніми здоров’язбережувальними фітнес-технологіями на захоплюючому майстер-класі «Диско - DanceFit 80-тих» від Бермудес Валерії Павлівни, тренера фітнес-клубу «Аякс».

Кандидат наук з фізичного виховання та спорту Тонкопей Юлія Леонідівна презентувала освітянам міста методи фейсфітнесу – ревітоніка постави обличчя (комплекс спеціальних вправ для тренування м’язів обличчя).

Вітаємо з перемогою у фінальному етапі X Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка ЧУЧМАН ДАРІНУ, ученицю 6-А класу, та її учителя НАЗАРЕНКО ЛЮДМИЛУ ГРИГОРІВНУ. Пишаємося вами! Творчості вам і натхнення!

Допоможемо врятувати дитину!

                                                                        У разі необхідності надання                                                                                          додаткової інформації просимо

                                                                        звернутися за телефонами:

                                                                        050-161-97-62 мама Наталія

                                                                        095-811-64-42 волонтер Івченко

                                                                                                Катерина

Увага, карантин!

Рішенням міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуаційз метою недопущення розповсюдження захворюваності серед учасників освітнього процесу в закладах загальної середньої, позашкільної освіти, Міського міжшкільного навчально-виробничого комбінату призупинено освітній процес з 31.01.2020 року по 09.02.2020 року включно. Приступити до занять 10.02.2020 року.

Адміністрація закладу

Вітаємо учасників театрального колективу "Дивограй" з перемогою у міському етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості "Чисті роси", номінація "Театральне мистецтво "- "Маски Мельпомени". Наша музична вистава "Рукавичка", за відгуками суддів, справила на глядачів незабутні враження! Велика подяка усім артистам, творчим керівникам та нашому незабутньому колезі Віталію Володимировичу!

Львів – одне з мальовничих старих міст нашої держави. А в новорічні свята воно перетворюється на святково вбрану дивовижну казку, де в кожному куточку відчувається дух Різдва. Незабутні враження від подорожі у цю казку отримали учні 6-А та 8-Є класів. Перевтілившись у легендарних місцевих героїв, вдалося відвідати всі найзагадковіші місця старого Львова. У кожному з них поринули у казкову атмосферу, відчувши себе справжніми персонажами з історії міста. У пам’яті назавжди залишаться його історичні візитки: Порохова вежа, Успенська церква, Домініканський собор, єврейський, руський та вірменський квартали, Оперний театр, старовинна Кафедральна церква та багато інших приголомшливих будівель і дивних пейзажів. Розкрили таємниці кавової штольні в музеї-кав’ярні «Копальня кави», скуштували найсмачніші солодощі в майстерні шоколаду, крамницях мармеладу та пряників. Під час магічної екскурсії «Легенди алхіміків та скарби львівських підземель» дізналися про історію виготовлення неймовірних «цілющих» еліксирів («воду життя», «настоянку для довголіття»), про таємниці алхіміків і лікарського мистецтва, про таблетки віршів і настоянки прози, про скарби, що приховують в собі лабіринти львівських підземель, почули легенди про отрути і протиотрути, єдиного Лева-аптекаря; відкрили секрети виготовлення рубінового скла; побували в незвичайній фармацевтичній лабораторії, у якій таємний аптекар досі «варить» мило для хабарників і «виготовляє» піґулки для щастя.

Навіть дощова погода не завадила отримати купу позитивних емоцій від інтерактивної гри-квесту «Таємниці львівських левів». Розгадування неочікуваних таємниць, виконання різноманітних завдань, дивовижні сюрпризи – наші сподівання від квесту справдилися.

«408 сходинок»! Ще довго згадували з посмішкою цей вислів. Успішно всі здолали запаморочливий підйом на самісінький верх міської Ратуші, щоб з висоти пташиного польоту побачити дивовижну панораму міста.

У вільний час, щоб ще сповна відчути львівську атмосферу, заглянули в затишні дворики, оригінальні крамниці, де придбали цілу купу сувенірів; не один раз загадали бажання (терли все, що тільки можна уявити: ґудзики на одязі сажотруса в Домі Легенд, палець художника Никифора Дровняка, відбійний молоток у копальні кави, пивний пуп і т.д.), відвідали Будинок вчених, підземелля Домініканського монастиря.

Львів!!! Чекай на нову зустріч з Нами. Ми повернемося, обов’язково!

27 січня - Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту. Вшануємо пам'ять загиблих євреїв та ромів, жорстоко знищених у Німеччині під час Другої світової війни.

6-А клас

" Сила народу- в його єдності". Ці надзвичайно важливі слова сказав Захар Беркут І.Франка багато століть тому. Добре, що наступні покоління дослухалися до цих слів, та сьогодні ми з вами маємо одну з найважливіших ознак нашої державності - День Соборності України. Віримо, що разом ми подолаємо будь-які негаразди. Учні 7- В не залишились осторонь від цього свята.

08.01 відбулась педагогічна рада

Зарядились позитивом і новорічним настроєм учні 6-Г класу. Подивились виставу, побачили ялинки нашого міста, провели цікаві новорічні конкурси.
І семестр завершився - всі чекають Новий рік і сподіваються на дива!!!

26 грудня учні 9-Г класу відвідали відкриття центру кар'єри в Сумському міжрегіональному вищому професійному училищі №16. Прийняли участь в різноманітних конкурсах та майстер-класах.

17.12.2019 р. відбувся ІІІ Форум директорів закладів загальної середньої освіти області «Сучасна школа – простір інноваційних можливостей»

14.12.2019 р. представники школи були запрошенi на Громадськi слухання. Презентацiю Стратегij розвитку мiста Суми 2020- 2030. Презентация бренду мiста.

13.12.2019. Тепла зустріч батьків шкільної

родини 6-А класу. Актуальну тему про

причини та наслідки агресії дітей

обговорили... особливості навчання та

поведінки учнів з'ясували... найближчі

плани співпраці узгодили... Приємно

провели час, порелаксували після

робочого тижня, зарядились новорічним

настроєм і просто отримали максимум

задоволення від спілкування!!!

Тиждень математики завершився, але учні ще довго будуть його пам'ятати. Аукціон наприкінці тижня став справжньою несподіванкою і найбажанішою подією. Ми вдячні всім за активну участь, будемо дивувати вас знову

Пишаймося! Наші вчителі знову переможці!

На цей раз міського конкурсу "Територія

творчості". Вітаємо креативного і творчого

учителя хімії МАШКОВА В. В. (переможця)

та сучасну й талановиту ПОДОЛЯКУ А. М.

(лауреата), учителя математики.

12.12.2019 р. А у нас сьогодні гості! Анна

Коршунова завітала до учнів 5-З класу

на урок літератури рідного краю. Говорили

про те, як з'являються образи літературних

героїв та як народжуються дитячі книжки.

Діти дізналися багато цікавого про

письменницьке життя та пообіцяли читати

більше.

За доброю традицією в стінах нашої школи відбулися змагання серед спортивних сімей «Тато, мама і я – спортивна сім’я». У змаганнях взяли участь дві команди. Команда ADRENALINE та команда МЕТЕОР. Змагання відбулися немов справжнє свято для тих, хто любить спорт та активний відпочинок. Хто піклується про своє здоров’я, здоров’я своєї родини і веде здоровий спосіб життя.
Учасники змагань показали свою спритність, спортивні вміння, навички і згуртованість, доклали чимало зусиль для командної перемоги.
Ми дуже вдячні нашим батькам і дітям, які взяли участь у спортивному святі.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Вітаємо переможців ХІХ відкритого

фестивалю авторської пісні та співаної

поезії "Булат": Літвінову Анастасію

(8-В) та Лазаренко Іллю (6-Г).

Конкурс проходив в ПДЮ 7-8 грудня

2019 р. 

Вітаємо, Лазареву Наталiю Борисiвну з отриманням II мiсця у конкурсі Учитель 2020 року.

5-В клас долучився до Всесвітнього Дня Гідності, у якому за 3 роки вже взяли участь понад 50 тис осіб із 500 закладів освіти.

«Ми маємо навчитися з повагою та обережністю ставитися до гідності кожної людини», – Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, і ми на 100% підтримуємо цю тезу! На уроці гідності розібрали гострі питання, які турбують усю планету, створили хмаринку "розуміння поняття гідності", переглянули мотиваційні відео від проекту #edCamp, написали листа майбутньому собі

Учні 6-Г класу знову поринули у світ професій. Ознайомились з професійною діяльністю людей у сфері ІТ. Відчули себе в ролі ІТ-спеціаліста, розробивши в групах власну гру. Більшість учнів зацікавилась даною сферою діяльності. Маю надію, що колись вони зроблять вагомий внесок в розвиток ІТ.

Щиро вітаємо переможців ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Чучман Даріну (І місце) та Нікітенко Катерину (ІІ місце). Успіхів вам та нових вершин!

9 листопада, наша юна команда семикласників "Дослідники" вперше взяла участь у чемпіонаті м. Суми з інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?" серед шкільних команд і посіла почесне III місце! Крім приємних подарунків, діти отримали безліч позитивних вражень та "поповнилися" новими знаннями. Упевнена, що попереду в нас ще багато перемог!

Вітаємо призерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови Лотову Поліну (учитель Гологан А. М.), Новікову Дар'ю (учитель Таланцева О. С.), Акілову Дар'ю (учитель Мірошниченко Л. В.), Безкровну Вероніку (учитель Теницька Н. В.)! We are proud of having such smart and creative students!

09.11.2019 р. шкільні родини 6-Д та 6-Б класів вирушили в маленьку подорож до Харкова! Дітлахи поїхали на екскурсію за межі рідного міста! Як же це захопливо! Музей природи - перша зупинка! А в "Ландау центрі" учні не моголи відвести допитливих поглядів від екскурсовода: як же було цікаво побачити багато фізичних явищ, що безпосередньо зустрічаються в житті.

Ну а смаколиків накуштувалися вдосталь на кондитерській фабриці "Престиж". Майстер-класи, які для нас провели фахівці-кулінари, були не тільки корисними, а й пізнавальними. Коли ще побачиш як виготовляють зефір!!!

Після такої мандрівки відразу в усіх виникло запитання: "Куди проляже автобусний тур для нас наступного разу?"

Вітаємо Лахмотова Костянтина з призначенням стипендії Президента України за перемогу в МАН у 2018-2019 н.р. Косте, ми пишаємося тобою, ти наша гордість! Успіхів тобі і нових вершин.

9 листопада команда 5-3 класу "Атомні живчики" спробувала себе в інтелектуальній грі "Що? Де? Коли?". Перемогу не здобули, але отримали корисний досвід, дізналися багато нового і цікаво провели час! Стрес від п'ятого місця пішли заїдати різними шкідливостями.

Вітаємо Акайкіну Валерію, ученицю 11-Б класу, з перемогою на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології!

9 листопада, наша юна команда семикласників "Дослідники" вперше взяла участь у чемпіонаті м. Суми з інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?" серед шкільних команд і посіла почесне III місце! Крім приємних подарунків, діти отримали безліч позитивних вражень та "поповнилися" новими знаннями. Упевнена, що попереду в нас ще багато перемог!

«Українська – це модно! Українська – це круто! Єдиній і рідній мові – бути!»

Із насолодою та натхненням учні та вчителі нашої школи долучилися до святкування Дня української писемности та мови. Квест, рекламні проєкти, мовознавчі двобої, вікторини, гравікон, мовно-музичне свято, І етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності «Від бересту - до «цифри»»...

Дбаймо про чистоту своєї мови)

06.11.2019 року учні 6-Г класу відвідали хлібокомбінат "Сумська паляниця". Побачили виробництво макаронних виробів, хліба і батона. Покуштували запашні хлібобулочні вироби. Отримали незабуваємі емоції та смані подарунки. Велика подяка робітникам Сумської паляниці за екскурсію!!!

30 жовтня відбулась педагогічна рада

28 жовтня вчителі кафедри математики взяли участь у V науково-методичній сесії фізико-математичного фестивалю «Актуальні питання фізико-математичної освіти» в рамках Концепції «Нова українська школа».

Крім того, учні 11 класів відвідали тренінги з математики та фізики з розв’язування завдань ЗНО підвищеної складності.

18 жовтня учні 5-Є класу взяли участь у щорічному благодійному ярмарку "Від мрії до мрії". Отримали море позитивних емоцій, яскравих вражень від свята й різнобарв'я смаколиків, а найголовніше - задоволення від зробленої доброї справи. Ми разом стали на крок ближчим до здійснення великої мрії маленької дитини і, безумовно, пишаємося цим. У єдності - сила.

Стало вже традиційним проведення шкільного свята “Осінній ярмарок”. Дуже весело і яскраво пройшов ярмарок 16 жовтня 2019 року. З неабиякою фантазією та завзяттям підійшли до організації заходу батьківський, учнівський та учительський колективи школи і цього року. До підготовки свята вчителі залучили учнів 1-4 класів школи, їх батьків. Кожен клас представляв свій стіл з різноманітними дарами осені. Різноманіття квітів, овочів, фруктів втілилися в чудові та цікаві композиції учнів. З квітів, зерна, гілочок, динь, картоплі учні створили справжні шедеври, в яких фантазії не було меж. А поруч велася жвава торгівля печивом, булочками, пиріжками, варениками та тортиками. Усе це було зроблено власноруч учнями з мамами, татами, бабусями. Знайшлося на імпровізованих торгівельних ятках місце і для овочів та фруктів з власних садів та городів. Девіз цього шкільного свята є: " Мрії здійснюється" Мета проведеного заходу, розширення світогляду про традиції, звичаї та обряди українського народу, українського ярмаркування, виховання дбайливих господарів, національно свідомої особистості, патріотизму, формування бережливого ставлення до результатів праці, спонукання до творчої активності Розвинення уяви та фантазії, співпраці учнів, сімей, педагогів і ,взагалі, створення позитивних емоцій та гарного настрою в усіх учасників свята. Спільними зусиллями було створено справді святкову атмосферу з українськими народними піснями. Свято пройшло у колі друзів, у барвах осені, з квітами та дарами природи. Ніхто не пішов із осіннього ярмарку без заряду позитивних емоцій та гарного настрою. Азартність, професіоналізм, привітність продавців, посмішки покупців, жарти, пісні – це ще не весь перелік цікавинок Осіннього шкільного ярмарку-2019 !

Напередодні Дня захисника України учні 5-3 класу влаштували "Козацькі розваги". Діти долучилися до традицій наших славетних предків, позмагалися та отримали безліч позитивних емоцій від спілкування один з одним.

07.10.2019 в 6-Г класі пройшла виховна година на тему " Знаємо свої права, пам'ятаємо про обов'язки". Діти виготовили квітку прав та обов'язків. Подивилися відеоролик по темі. Працювали в групах.

До Всеукраїнського дня бібліотек учні 9-Г класу відвідали міську дитячу бібліотеку по вулиці Лесі Українки,4, де прослухали міні-лекцію про різні формати читання, відвідали біліотечну фото-сушку, прийняли участь в флешмобі. Учні зрозуміли, що формат читання не має значення.

28 вересня класна родина 5-З відвідала унікальний історичний музей "Причал Одіссея". Все роздивилися, потримали в руках і дещо навіть змогли приміряти. Неймовірні емоції і незабутні враження надовго!

18.09.2019 відбулись загальношкiльнi  батькiвськi збори

Віддай людині крихітку себе. За це душа поповнюється світлом…

Щиро дякуємо усім небайдужим батькам нашої школи, хто підтримав акцію 1 вересня «Благодійність замість квітів» і таким чином подарував часточку своєї любові Нікіті та промінчик надії для мами Ольги Михайлівни. Разом ми зібрали 44483 гривні. Низько вклоняємося за вашу турботу, людяність, щирість, співпереживання, доброту.

Сайт КУ ССШ №7    e-mail: sumyschool7@ukr.net

 • Белая иконка facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now