Методична робота

Методичний порадник 2018/2019 – РОЗДІЛ ІV. ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ЗМІСТ ОСВІТНЬОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В ЗАКЛАДАХ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

В організації  методичної роботи з педагогічними кадрами школи результативно використовуються можливості шкільного методичного кабінету (кабінет заступників директора з навчально-виховної роботи), де сконцентровані нормативні документи про освіту,   програми з базових дисциплін, матеріали з досвіду роботи кожного учителя, матеріали діяльності шкільних методичних об’єднань, буклети учителів, науково-методична та психолого-педагогічна література, зразки оформлення шкільної документації.

 

Методична робота спрямована на впровадження і апробацію колективом школи нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти, освітніх технологій відповідно до європейського та світового освітніх просторів і стимулювала педагогічних працівників до підвищення своєї майстерності.

 

Використовуються нові форми методичної роботи:

фестивалі педагогічних ідей і знахідок,

педагогічні розсипи,

клуби творчих педагогів,

творчі портрети і лабораторії,

школи педагогічної майстерності,

ділові ігри,

педагогічні консиліуми,

творчі групи,

творчі наукові дискусії,

авторські школи майстерності,

педагогічні колективні справи,

педагогічний турнір з актуальної наукової теми,

громадський науково-дослідний інститут,

творчі лабораторії, які проводилися з використанням мультимедійних засобів.

 

На осінніх канікулах 2018 року педагогічний колектив готується до впровадження в закладі проекту "ОШкола"

План індивідуальної роботи

атестуючих на 2018-2019 н.р.

Методична робота за 2018-2019 н.р.

  Участь у дослідно-експериментальній діяльності на міському, регіональному, державному рівнях (указати повну назву експерименту та перелічити заходи щодо його реалізації в 2018-2019 н.р.). Заклади, які мають статус експериментальних на державному та регіональному рівнях (коротка інформація).

 Всеукраїнський  рівень

 Науково-методичні засади впровадження фінансової грамотності у навчально-виховний процес навчальних закладів на 2012-2019 роки

 • Дослідно-експериментальна робота з упровадження курсу «Фінансова грамотність» у 10-В класі

 • «Формування особистості учня загальноосвітнього навчального закладу в ситемі  «людина – родина – світ»

  Регіональний рівень

«Теоретико – методичні засади розвитку особистісно–професійної компетентності педагога в системі післядипломної педагогічної освіти»

 

Участь у виставках, фестивалях, конференціях, акціях, EdCamp (не(конференціях) (всеукраїнський, міжнародний рівні). Указати повну назву та формат участі.

Участь у міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських проектах (указати повну назву проекту та формат участі). Окремо виділити навчальні та виховні проекти.

Навчальні проекти

Міжнародні проекти:

 1. Міжнародний проект «Матіфік в Україні»

Педагоги використовують сучасний освітній електронний контент для вивчення математики в 1-6 класах в ігровій формі.

 1. Міжнародний освітній проект «Міксіке в Україні»

 Школярі та педагоги беруть участь в онлайн змаганнях з усного рахунку.

 1. Міжнародний проект «Іспити у школах» за підтримки Гете інституту та міністерства освіти України

 21 учень 7-8 класів узяли участь у проекті, фінальним етапом якого був іспит на отримання мовного сертифікату міжнародного зразка на рівень B1.

 1. Учнівський проект наукового кліпу від цифрового університету JuniorUni

Результатом спільної роботи вчителів та школярів стало створення відеоролика «Не дитячі питання про космос», озвученого німецькою мовою. містив інформацію про планети Сонячної системи.

Всеукраїнські проекти:

 1. Всеукраїнський науково - педагогічний проект «Філологічний Олімп»

У рамках проекту учні школи взяли участь у конкурсі «Стежками літературних героїв», де стали переможцями конкурсу фанфіків «Стежками літературних героїв».

 1. Всеукраїнський проект дистанційного навчання «Енергоефективні школи: нова генерація»

Мета проекту «Енергоефективні школи: нова генерація» - виховання свідомого та відповідального майбутнього споживача енергоресурсів. Учні, що беруть участь у проекті вчаться зберігати і раціонально використовувати енергетичні ресурси та своєчасно сплачувати за отримані послуги.

 1. Всеукраїнський проект GoCamp 2019

У рамках проекту пришкільний мовний табір з поглибленим вивченням іноземної мови буде функціонувати за програмою GoCamp.

Виховні проекти

Міжнародні проекти:

 1. Міжнародний проект «Check-in Europe» Study Visit

У рамках проведення проекту учні презентували діяльність шкільного євроклубу та проводили тренінг для представників 4 країн (Польща, Грузія, Вірменія, Україна).

Всеукраїнські проекти:

 Всеукраїнський конкурс проектів серед євроклубів України від Представництва ЄС з проектом «Стріт-арт маршрут»

 Ідея проекту – нанести на Google карту міста будинки з муралами, створивши цікавий екскурсійний маршрут для відвідувачів та жителів Сум.

 1. Всеукраїнський проект «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів»

У рамках проекту наш навчальний заклад реалізував план заходів проекту «Його величність Здоров’я» на 2018-2019 н.р. з метою популяризації здорового способу життя.

 1. Інформаційно-просвітницький проект «Біоетика» БО БФ «Щаслива лапа»

         У рамках проекту, з метою популяризації гуманного ставлення учнів до тварин, ознайомлення з юридичною відповідальністю за жорстоке поводження з собаками та котами, зацікавленістю дітей волонтерською діяльністю було:

 - у період з 01.10.2018 р. по 04.10.2018 р. проведено «уроки доброти» серед учнів 1-11 класів (згідно матеріалів методичного посібнику БО БФ «Щаслива лапа» – «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин»);

- у період з 04.10.2018 р. по 19.10.2018 р. в рамках всеукраїнської благодійної акції  «Happy Гав для Сірка», зібрано теплі речі для безпритульних, 45 кг котячого та собачого корму для громадської організації «Сумське товариство захисту тварин»;

- у період з 18.02.2019 р. по 01.03.2019 р. в рамках всеукраїнської благодійної акції  «Happy Мяу для Мурчика», зібрано теплі речі для безпритульних, 60 кг котячого корму для громадської організації «Сумське товариство захисту тварин»;

 - протягом грудня 2018 р. та травня 2019 р. серед учнів 1-11 класів проведено інтерактивні заняття на тему «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин» (згідно методичних рекомендацій розроблених спеціалістами по роботі зі шкільною аудиторією Благодійного фонду «Happy Paw»).

Міські проекти:

 1. Міський Проект «Карта професій» для учнів 5-10 класів загальноосвітніх навчальних закладів

 Проведено 6 інтерактивних занять модуля «У світі професій» серед учнів 5-х класів.

 1. Міський проект «Екосумки для екосум»

Мета  привернути увагу населення до проблем забруднення довкілля, формування екологічної свідомості членів громади м. Суми. Учні школи разом з батьками та вчителями пошили 196 екосумок, які  замінять поліетиленові пакети, створили логотип проекту, узяли участь у міському флешмобі.

Найважливіші досягнення за навчальний рік (указати повну назву заходу, етап та місце проведення, прізвище, ім’я по батькові (повністю) переможця (призера), керівника, назву колективу).

Кількість учителів, які брали участь у вебінарах та інших формах підвищення фахового рівня, та кількість сертифікатів, отриманих педагогами закладу.

Перелік друкованих робіт учителів закладу у фахових виданнях

за 2018-2019 навчальний рік

Використання хмарних та інших сучасних технологій

(ПІБ учителя). Скільки вчителів пройшло навчання та має сертифікати

Результативність участі учнів

у Міжнародних, Всеукраїнських, регіональних конкурсах, турнірах

Досягнення педагогічних працівників

Спортивні досягнення учнів

у Всеукраїнських, обласних змаганнях, чемпіонатах та турнірах

Сайт КУ ССШ №7    e-mail: sumyschool7@ukr.net

 • Белая иконка facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now