Освітнє середовище у закладі

Освітнє середовище у закладі

        11 квітня проведено майстер-клас для вчителів, які будуть працювати у перших класах у 2019-2020 н.р. В умовах Нової української школи день розпочався, як завжди, із ранкової зустрічі, на якій  у незвичній формі було підведено  учнів до визначення теми дня. А потім учні потрапили до Країни Здоров`я.

   Протягом уроку діти сприймали матеріал через гру, через роботу в парах, в групах. Зацікавив дітей експеримент із «солодкою» водичкою, де учні самі були лаборантами. А завершився урок приготуванням канапок, якими діти і поласували.

   31 січня для заступників–директорів з навчально-виховної роботи міста у комунальній установі Сумська спеціалізована школа І –ІІІ ступенів №7 імені Максима Савченка Сумської міської ради відбувся міський семінар–тренінг «Використання планшетів та ігрового програмного забезпечення в освітньому процесі початкової школи в умовах Нової української школи».    

  Учасники тренінгу мали змогу практично познайомитися з різноматінтними комп’ютерними інтернет – ресурсами для використання в освітньому процесі молодших школярів. Щоб мотивувати школярів до навчання, розвивати здобувачів освіти,  виховувати в дітей  готовність до активного життя в соціумі, бути конкурентноспроможними на ринку праці, успішними в житті, присутні набували практичного досвіду роботи з планшетами. Також учасники семінару мали змогу обговорити  доцільність використанні комп’ютерних засобів на уроках.

  Учителі початкових класів Педос О.Ю., Капленко В.В., Ковака О.В., Гендіна А.В., учитель англійської мови Кінчик А.Ф. та учитель інформатики Шевченко О.В. ділилися своїм досвідом, як зробити урок цікавим, доступним, сучасним, використовуючи індивідуальні комп’ютерні засоби навчання.

   Зустріч пройшла цікаво, змістовно та креативно. Всі присутні на семінарі отримали демонстраційні матеріали  тренінгу та презентацію для поповнення власних «методичних скарбничок».

 «LEGO – це не тільки іграшка, це надзвичайно ефективний навчальний матеріал». Під таким девізом пройшло тренінгове заняття вчителів 1-х класів КУ ССШ №7 ім. М.Савченка СМР. Присутні мали можливість поділитися досвідом впровадження та почерпнути нові ідеї для подальшої творчості. Педагоги не тільки випробували різні ігри та вправи, але й обговорили шляхи та ефективність впровадження LEGO – конструювання в освітньому процесі НУШ.