Ми, за гендерну рівність у STEM-професіях!

     У рамках реалізації проекту громадського (партиципаторного) бюджету м.Суми №19 «Створення STEАM-центру на базі КУ Сумська спеціалізована школа №7 ім.М.Савченка» у 2018-2019 навчальному році в КУ ССШ №7 ім.М.Савченка СМР учні матимуть можливість використовувати STEАM–технології в освітньому процесі.

    Для цього в закладі 03 вересня 2018 р. відкрився STEАM-центр. На відкритті були присутні міський голова Лисенко О.М., заступник міського голови Мотречко В.В., начальник управління освіти і науки СМР Данильченко А.М.

     Під нього у школі спеціально обладнали кабінет, де школярі, починаючи з 2-го класу, зможуть ґрунтовніше опановувати IT-технології та також вчити фізику, хімію, біологію за допомогою дослідів та експериментів. Для цього педагоги та діти мають у своєму розпорядженні:

      11 комп’ютерів,

      два 3D-принтера,

      ігровий стіл для конструювання і випробування роботів,

      мультимедійний проектор,

      11 комплектів ліцензійного програмного забезпечення, 

       навчальні конструктори:

  • CubeletsTwentyKit – 5 шт.

  • mBotv1.1 (BluetoothVersion) – 10 шт.

  • Gizmos&GadgetsKit – 5 шт.

  • mBotRanger – 10 шт.

  • ArduinoCodingKit – 1 шт.

на загальну вартість близько 468 тисяч гривень.

А учні 8-10 класів плідно працюють над створенням 3Д моделей

Збираємо таблицю Менделеева мов пазл, створили книжечку з об'ємними зображеннями звірів та написами шрифом Брайля для поганобачучих дітей; навчаємося проєктувати моделі геометричних фігур, пірамід, частин тіла,тощо...

STEAM-центр завжди радий гостям

STEAM-центр відкрив свої двері для  директорів сумських обласних шкіл, де вони мали змогу познайомитися з методами викладання STEAM-освіти та відвідати урок "Українська космонавтика" разом з учнями 7-А класу та викладачем Родінкою Іриною Олександрівною.

STEAM-центр завжди наповнений зацікавленими учнями та завзятими вчителями. Наших учнів відвідали представники школи ментальної арифметики, які познайомили їх з надзвичайноцікавими методами швидкого рахунку. 

У вівторок, 3 грудня наш STEAM-центр відвідали вихованці КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ СУМСЬКИЙ СПЕЦІАЛЬНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС:"ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТУПЕНЯ-ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД N34", де учні познайомились з новими та цікавими роботами, спробували створити власні.

Заняття в STEAM-центрі - це завжди тепла і затишна атмосфера, де учні із задоволенням можуть відпочити, дізнатися чогось нового, поспілкуватися. Перші роботи які опановували учні 10-А класу внесли в клас атмосферу гри, спортивного духу. Наприкінці заняття створили міні-змагання серед роботів, яких вони склали власноруч. Це лише початок і в подальшому їх чекає безліч цікавих роботів та ідей.

15-16.09.2018 року в м.Дніпр відбувся фестиваль науки, техніки та сучасних технологій. Фестиваль охопив такі напрямки, як виставку, лекторій, змагання техничних дисциплін, а також маштабні активності й мастер-класи.

Початок жовтня 2018 року, а у нас активна робота по створенню роботів

Перші спроби програмування

Учні нашої школи відвідали виставку РОБОТІВ у м.Суми

Працюємо над серією уроків "Космічна подорож"

Листопад місяць у розпалі. 

Учням 6-Г та 6-Д вдалося запрограмувати роботів для самостійного виконання дій

Сайт КУ ССШ №7    e-mail: sumyschool7@ukr.net

  • Белая иконка facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now