Виховна робота

Я МАЮ ПРАВО

Про протидію

булінгу

Правила для батьків

Правила для вчителів

Правила для учнів

Алгоритм дій при виявленні ознак насильства

Ляльковий театр

Креатив Бій

Міський  етап  Всеукраїнського конкурсу – фестивалю «Молодь обирає здоров`я» .

Номінація «Плакат» - ІІ місце Харланова Валерія (керівник –Гологан Алла Миколаївна).

Номінація «Фотографія, художня робота» колективна робота учнів 5-Ж класу (керівник – Чвертка Наталія Андріївна).

Номінація «Літературно- музично - спортивна міні – композиція» - учасники учні  10-Б класу (керівники Курдупова Віталія Вікторівна, Пахомова Анна Валеріївна).

ЗНАЙ: ТИ НЕ ОДИН! РАЗОМ ПОДОЛАЄМО БУЛІНГ!

У шкільному житті, сповненому новими знаннями і цікавими подіями, виникають ситуації приниження чи знущання з однокласників, молодших школярів. Ця проблема у всьому світі має назву «булінг», її потрібно вирішувати усім дорослим.

За інформацією Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), із булінгом у колі однолітків в Україні стикалися близько 67% дітей. Причому, найбільш вразливими до булінгу є сором'язливі, зі зразковою поведінкою діти, а також діти, які, в силу різних життєвих обставин, «замкнуті в собі», закриті для спілкування.

 Міністерство юстиції України розпочало активну інформаційну роботу #СтопБулінг, адже діти мають право на безпечне дитинство.

 «Я МАЮ ПРАВО!»: ЗНАТИ З ДИТИНСТВА

Для всіх і кожного, незалежно від віку, важливими є поняття «право». Саме тому Міністерство юстиції України здійснює велику правопросвітницьку роботу, об’єднану у проект «Я МАЮ ПРАВО!». У ньому – кілька напрямів, усі вони важливі, адже навчають, як захистити свої права. Важливо, що серед іншого, держава не забула і про найменших громадян, яким з дитинства варто знати основу основ про права. Отож, вивчайте і знайте, щоб Україна міцніла правом, а ви виростали достойним поколінням: успішним, сильним, патріотичним.

Більше інформації на сайті http://pravo.minjust.gov.ua/

НОВИНИ

Комунальної  установи  Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7

імені Максима Савченка Сумської міської ради

про результати Всеукраїнської благодійної акції

«Нарру для Сірка»

Здано:  98 кг корму, ліки для тварин.

Концерт у пансіонаті до Дня визволення м. Суми 03.09.2019

12  жовтня  відзначають Всесвітній день мігруючих птахів у 2019 році

 

         Згідно річного плану роботи школи на 2019-20 н.р., з 07.-11.10.2019 у 1-10 класах  було проведено інформаційні хвилинки на тему «Смертність мігруючих птахів, через забруднення пластиком».

Тиждень військово-патріотичного виховання

до Дня захисника України

Місячник військово-патріотичного виховання

Участь у міському етапі Всеукраїнської гри Джура

Заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Участь у Всеукраїнському проекті  БіоЕтика

18-19 грудня було проведено бесіди з учнями 6-7 класів на тему «Правила дорожнього руху» та «Безпека життєдіяльності» за участю інспекторів дорожньо-патрульної служби та представників управління надзвичайних ситуацій.

01.12.2018 для учнів 9-Г класу   представниками юстиції спільно з інспекторами дорожньо-патрульної служби  було проведено захід «Булінг у житті учнів»

 03.12.2018  до Дня людей з  інвалідністю було проведено екскурсію в музей Бойової слави Сумщини та  заняття  в STEAM-центрі для учнів НВК № 34. Також було проведено концерт у геріатричному пансіонаті для людей похилого віку.

Вибори презедента школи

Сьогодні, 12 грудня, учні 6-В класу відвідали ЗОШ# 15, де для них була проведена краєзнавча екскурсія, присвячена 140- річчю від дня народження нашого земляка Олександра Олеся. Також діти мали змогу відвідати Музей матері та родини, де взяли активну участь у з'ясуванні родинних стосунків.

… Ти кажеш, не було голодомору?

І не було голодного села?...

Дмитро Білоус

 

... Україна пам'ятає жахливі події 32-33 років! Пам'ятають про голодомор і  наші учні. Година скорботи нагадала дітям про геноцид окупаційної влади проти українського народу. Зі скорботою в серці та сльозами на очах зачитали спогади очевидців... вшанували пам'ять хвилиною мовчання... а "святий вогник" в руках дітей нехай зігріває душі загиблих ...

Агітбригада За здоровий спосіб життя

Акція "Толерантність врятує світ"

Присяга Президента школи

Профорієнтаційний захід Ярмарок професій

Цього року природа подарувала нам чудову, яскраву та теплу осінь. Осінні канікули для учнів школи проходили надзвичайно активно, пізнавально та весело. Діти відвідали: Сумську обласну універсальну наукову бібліотеку,  місцеві парки ім. І.М. Кожедуба та "Казка", розважальний дитячий центр "Халабуда" та "Point", боулінг  у торгівельному комплексі "Лавина", кінотеатри: "Дружба" та "Планета кіно", виставковий центр "Муніципальна галерея", виставку "Карлікових мавп", Сумський краєзнавчий музей,  "Кадетський корпус",  Сумський міський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, єдину в Україні майстерню каноэ, "Бабусине подвір'я " та багато визначних памяток нашого міста.

Учні 5Є класу разом з класним керівником Петровою І. О. взяли участь у захоплюючому літературному квесті, де змогли перевірити та збагатити знання з літератури.

Що таке буллінг та що робити, щоб не стати його жертвою дізнавалися учні 5Є класу  (кл .керівник Петрова І.О.) разом з працівником поліції Карпенко Я.В. під час заходу "Профілактика буллінгу"

5Є клас залюбки розповідає про свою родину, із захопленням описують зовнішність батьків  та навіть їхні характери.

Допомогти так легко !

В рамках проекту «Біоетика», учні 5-А класу (класний керівник Дерев’янко Ю.О.) долучилися до Всеукраїнської благодійної акції  «Happy Гав для Сірка», зібрали корм для безпритульних собак та котів та 19 жовтня відвідали з «гостинцями» громадську організацію «Сумське товариство захисту тварин». Діти мали змогу погратися з улюбленцями, отримали купу позитивних емоцій!!!

18 жовтня  в 5-А класі відбувся захід, присвячений  Дню Захисника України, який держава відзначала 14 жовтня. Юні козаки класу мали змогу проявити справжню козацьку спритність, силу, завзятість, кмітливість, креативність в спортивно-інтелектуальній грі-змаганні «Де козак – там і слава, і воля» (класний керівник Дерев’янко Ю.О.).

Парад 14 жовтня 2018

Козацькі розваги 11.10.2018

Лекції про шкоду паління

10.10.2018 року зустріч учнів 10 класів  з військовослужбовцями військової частини 3051,  в рамках тижня військово -  патріотичного виховання.

Засідання Міської ради старшокласників

19 вересня  відбулося засідання учнівського самоврядування за участю  методиста Палацу дітей та юнацтва   Левенець Наталії  Павлівни

План виховної роботи на 2018-2019 н.р.

     Становлення української державності, побудова громадянського суспільства, інтеграція України у світове та європейське співтовариство передбачають орієнтацію на Людину, її духовну культуру й визначають основні напрями виховної роботи з молоддю.  

  Ідеалом виховання виступає різнобічне та гармонійно розвинений національно свідомий, високоосвічений, життєво компетентний громадянин, здатний до саморозвитку та самовдосконалення.

    Головною домінантою національно-патріотичного виховання молоді є формування громадянина - патріота України, підготовленого до життя, з високою національною свідомістю, виховання громадян, які здатні побудувати громадянське суспільство, в основу якого були б закладені та постійно втілювалися демократія, толерантність та повага до прав людини, набуває сьогодні особливого значення.

    Для спеціалізованої школи №7 національно-патріотичний напрямок роботи був і залишається пріоритетним Ми прагнемо, щоб у закладі панував національний дух, виховувалось нове покоління українських громадян, учимо бережливому, шанобливому ставленню до державної символіки, національних традицій.

    Школа є творчою лабораторією педагогів, що здійснює патріотичне виховання як на уроках, так і  під час позакласної роботи. Ми працюємо над тим, щоб кожен учень відчував себе причетним до долі України, тому  основними  завданнями  є: 

  • формування національної свідомості, любові до Батьківщини, бажання працювати заради держави;

  • забезпечення духовної єдності поколінь;

  • виховання поваги до Конституції, символіки;

  • формування усвідомленого зв’язку між ідеями свободи, правами людини та її громадянською відповідальністю;

  • формування політичної та правової культури учнів шляхом залучення їх до роботи в органах учнівського врядування.

   Навчальний заклад має невичерпні можливості для здійснення цих завдань. Для їх успішної реалізації у школі сформована  група «Пошук»,  активно діють волонтерський загін «Червона гвоздика» та  козацький загін, функціонують  клуб «Народознавець», краєзнавчо – туристичний гурток «Краса і біль України»,  спортивно - туристичний гурток «Скіф»,  працює шкільний музей Бойової слави Сумщини та музей Тараса Григоровича Шевченка.

 

Навчальний заклад співпрацює з  службою у справах дітей спільно з працівниками Сектору ювенальної презенції Сумського відділу Поліції (м.Суми) в особі Cвинолупа Дмитра Юрійовича , капітана поліції.