Актуальні новини Ви завжди зможете переглянути у групі нашої школи у соціальній мережі Facebook. Приєднуйтеся!

  • Facebook

НОВИНИ

Вітаємо, Лазареву Наталiю Борисiвну з отриманням II мiсця у конкурсі Учитель 2020 року.

5-В клас долучився до Всесвітнього Дня Гідності, у якому за 3 роки вже взяли участь понад 50 тис осіб із 500 закладів освіти.

«Ми маємо навчитися з повагою та обережністю ставитися до гідності кожної людини», – Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, і ми на 100% підтримуємо цю тезу! На уроці гідності розібрали гострі питання, які турбують усю планету, створили хмаринку "розуміння поняття гідності", переглянули мотиваційні відео від проекту #edCamp, написали листа майбутньому собі

Учні 6-Г класу знову поринули у світ професій. Ознайомились з професійною діяльністю людей у сфері ІТ. Відчули себе в ролі ІТ-спеціаліста, розробивши в групах власну гру. Більшість учнів зацікавилась даною сферою діяльності. Маю надію, що колись вони зроблять вагомий внесок в розвиток ІТ.

Щиро вітаємо переможців ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Чучман Даріну (І місце) та Нікітенко Катерину (ІІ місце). Успіхів вам та нових вершин!

9 листопада, наша юна команда семикласників "Дослідники" вперше взяла участь у чемпіонаті м. Суми з інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?" серед шкільних команд і посіла почесне III місце! Крім приємних подарунків, діти отримали безліч позитивних вражень та "поповнилися" новими знаннями. Упевнена, що попереду в нас ще багато перемог!

Вітаємо призерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови Лотову Поліну (учитель Гологан А. М.), Новікову Дар'ю (учитель Таланцева О. С.), Акілову Дар'ю (учитель Мірошниченко Л. В.), Безкровну Вероніку (учитель Теницька Н. В.)! We are proud of having such smart and creative students!

09.11.2019 р. шкільні родини 6-Д та 6-Б класів вирушили в маленьку подорож до Харкова! Дітлахи поїхали на екскурсію за межі рідного міста! Як же це захопливо! Музей природи - перша зупинка! А в "Ландау центрі" учні не моголи відвести допитливих поглядів від екскурсовода: як же було цікаво побачити багато фізичних явищ, що безпосередньо зустрічаються в житті.

Ну а смаколиків накуштувалися вдосталь на кондитерській фабриці "Престиж". Майстер-класи, які для нас провели фахівці-кулінари, були не тільки корисними, а й пізнавальними. Коли ще побачиш як виготовляють зефір!!!

Після такої мандрівки відразу в усіх виникло запитання: "Куди проляже автобусний тур для нас наступного разу?"

Вітаємо Лахмотова Костянтина з призначенням стипендії Президента України за перемогу в МАН у 2018-2019 н.р. Косте, ми пишаємося тобою, ти наша гордість! Успіхів тобі і нових вершин.

В рамках проекту «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми» в нашому навчальному закладі проводиться конкурс дитячої творчості «Енергозбереження в школі  та побуті».

Для участі в конкурсі учні 7-10 класів зняли відеоролики з тем «Енергозбереження вдома» та «Енергозбереження в школі».

Прохання до всіх школярів та їх батьків проголосувати за ролик, який найбільше сподобався, до 2 грудня 2019 року. Підведення підсумків конкурсу відбудеться до 4 грудня 2019 року.

Участь у конкурсі взяли такі учні:

  1. 7 –А  Кінаш Єва , Циганенко Дар’я.

  2. 7-А  Петрівний  Андрій.

  3. 7 – А  Раєва Тетяна , Гапонова Кіра.

  4. 7 – Б  Залізняк Олександр, Кононов Кіріл, Резник  Дмитро .

  5. 7-Б Іванова Ірина.

  6. 9 – Є Шинкаренко Дарій .

  7. 7-Б Верстюк Катерина

9 листопада команда 5-3 класу "Атомні живчики" спробувала себе в інтелектуальній грі "Що? Де? Коли?". Перемогу не здобули, але отримали корисний досвід, дізналися багато нового і цікаво провели час! Стрес від п'ятого місця пішли заїдати різними шкідливостями.

Вітаємо Акайкіну Валерію, ученицю 11-Б класу, з перемогою на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології!

9 листопада, наша юна команда семикласників "Дослідники" вперше взяла участь у чемпіонаті м. Суми з інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?" серед шкільних команд і посіла почесне III місце! Крім приємних подарунків, діти отримали безліч позитивних вражень та "поповнилися" новими знаннями. Упевнена, що попереду в нас ще багато перемог!

«Українська – це модно! Українська – це круто! Єдиній і рідній мові – бути!»

Із насолодою та натхненням учні та вчителі нашої школи долучилися до святкування Дня української писемности та мови. Квест, рекламні проєкти, мовознавчі двобої, вікторини, гравікон, мовно-музичне свято, І етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності «Від бересту - до «цифри»»...

Дбаймо про чистоту своєї мови)

06.11.2019 року учні 6-Г класу відвідали хлібокомбінат "Сумська паляниця". Побачили виробництво макаронних виробів, хліба і батона. Покуштували запашні хлібобулочні вироби. Отримали незабуваємі емоції та смані подарунки. Велика подяка робітникам Сумської паляниці за екскурсію!!!

30 жовтня відбулась педагогічна рада

28 жовтня вчителі кафедри математики взяли участь у V науково-методичній сесії фізико-математичного фестивалю «Актуальні питання фізико-математичної освіти» в рамках Концепції «Нова українська школа».

Крім того, учні 11 класів відвідали тренінги з математики та фізики з розв’язування завдань ЗНО підвищеної складності.

18 жовтня учні 5-Є класу взяли участь у щорічному благодійному ярмарку "Від мрії до мрії". Отримали море позитивних емоцій, яскравих вражень від свята й різнобарв'я смаколиків, а найголовніше - задоволення від зробленої доброї справи. Ми разом стали на крок ближчим до здійснення великої мрії маленької дитини і, безумовно, пишаємося цим. У єдності - сила.

Стало вже традиційним проведення шкільного свята “Осінній ярмарок”. Дуже весело і яскраво пройшов ярмарок 16 жовтня 2019 року. З неабиякою фантазією та завзяттям підійшли до організації заходу батьківський, учнівський та учительський колективи школи і цього року. До підготовки свята вчителі залучили учнів 1-4 класів школи, їх батьків. Кожен клас представляв свій стіл з різноманітними дарами осені. Різноманіття квітів, овочів, фруктів втілилися в чудові та цікаві композиції учнів. З квітів, зерна, гілочок, динь, картоплі учні створили справжні шедеври, в яких фантазії не було меж. А поруч велася жвава торгівля печивом, булочками, пиріжками, варениками та тортиками. Усе це було зроблено власноруч учнями з мамами, татами, бабусями. Знайшлося на імпровізованих торгівельних ятках місце і для овочів та фруктів з власних садів та городів. Девіз цього шкільного свята є: " Мрії здійснюється" Мета проведеного заходу, розширення світогляду про традиції, звичаї та обряди українського народу, українського ярмаркування, виховання дбайливих господарів, національно свідомої особистості, патріотизму, формування бережливого ставлення до результатів праці, спонукання до творчої активності Розвинення уяви та фантазії, співпраці учнів, сімей, педагогів і ,взагалі, створення позитивних емоцій та гарного настрою в усіх учасників свята. Спільними зусиллями було створено справді святкову атмосферу з українськими народними піснями. Свято пройшло у колі друзів, у барвах осені, з квітами та дарами природи. Ніхто не пішов із осіннього ярмарку без заряду позитивних емоцій та гарного настрою. Азартність, професіоналізм, привітність продавців, посмішки покупців, жарти, пісні – це ще не весь перелік цікавинок Осіннього шкільного ярмарку-2019 !

Напередодні Дня захисника України учні 5-3 класу влаштували "Козацькі розваги". Діти долучилися до традицій наших славетних предків, позмагалися та отримали безліч позитивних емоцій від спілкування один з одним.

07.10.2019 в 6-Г класі пройшла виховна година на тему " Знаємо свої права, пам'ятаємо про обов'язки". Діти виготовили квітку прав та обов'язків. Подивилися відеоролик по темі. Працювали в групах.

До Всеукраїнського дня бібліотек учні 9-Г класу відвідали міську дитячу бібліотеку по вулиці Лесі Українки,4, де прослухали міні-лекцію про різні формати читання, відвідали біліотечну фото-сушку, прийняли участь в флешмобі. Учні зрозуміли, що формат читання не має значення.

28 вересня класна родина 5-З відвідала унікальний історичний музей "Причал Одіссея". Все роздивилися, потримали в руках і дещо навіть змогли приміряти. Неймовірні емоції і незабутні враження надовго!

18.09.2019 відбулись загальношкiльнi  батькiвськi збори

Віддай людині крихітку себе. За це душа поповнюється світлом…

Щиро дякуємо усім небайдужим батькам нашої школи, хто підтримав акцію 1 вересня «Благодійність замість квітів» і таким чином подарував часточку своєї любові Нікіті та промінчик надії для мами Ольги Михайлівни. Разом ми зібрали 44483 гривні. Низько вклоняємося за вашу турботу, людяність, щирість, співпереживання, доброту.

Сайт КУ ССШ №7    e-mail: sumyschool7@ukr.net

  • Белая иконка facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now