Літні канікули дітей після напруженої розумової праці не можна уявити без активного відпочинку. Саме в нашому пришкільному мовно-профільному таборі "Факел" на школярів чекали спортивні змагання, творчі конкурси, екскурсії та ще багато цікавого...

Вихователі проводили заходи, які сприяли активному розвитку особистості учнів. Це були цікаві квести, різноманітні виступи на концертах, пізнавальні вікторини та конкурси. 

Вихованці табору з нетерпінням чекали кожного нового дня, оскільки для них були передбачені екскурсії до арт-галереї  конгрес-центру СумДУ, музею альпінізму. Організовані зустрічі з інспекторами Управління патрульної поліції в Сумській області та працівниками Приватбанку.

З 29 травня на базі КУ ССШ І-ІІІ ступенів №7 ім. М. Савченка розпочав роботу мовний табір «M&Ms». Учні 5-7 класів організувалися в 3 загони: «KinderSurprise», «Magic Unicorns», «X-men». Діти весело проводять час, спілкуючись англійською та німецькою мовами. А з волонтеркою із Франції - Шарлотою, навіть спробували говорити французькою!!! Літо триває!

Відкриття пришкільного табору "Веселка"

У профільному таборі відбулася зустріч учнів із представниками Міністерства юстиції України та головного управління пенсійного фонду України

Сайт КУ ССШ №7    e-mail: sumyschool7@ukr.net

  • Белая иконка facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now