Кафедра інформатики налічує 10 учителів, а саме:

вища - 1;

І категорія - 1;

ІІ категорія - 5;

спеціаліст - 3.

Білоконь Олена Олександрівна - вчитель вищої категорії, має стаж педагогічної роботи - 20 років. Працює в 8-11 класах.

Науково-методична проблема: "Мережна взаємодія вчителів інформатики з питань методики викладання предмету. Навчальні проекти на уроках інформатики".

Матузна Ксенія Олександрівна - вчитель І категорії, має стаж педагогічної роботи - 13 років. Працює в 5-11 класах.

Науково-методична проблема: "Упровадження педагогічних інновацій як факторів підвищення якості інформаційної освіти учнів на уроках інформатики".

Учасник І (міського) етапу всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2017" у номінації "Інформатика".

Білоног Інна Сергіївна - вчитель ІІ категорії, стаж педагогічної роботи - 5 років. Працює в 2-4 класах.

Науково-методична проблема: "Розвиток логічного мислення та творчих здібностей учнів на уроках інформатики у початковій школі".

Шаматрін Сергій Вікторович - вчитель ІІ категорії, стаж педагогічної роботи - 5 років. Працює в 7-11 класах.

Науково-методична проблема: "Формування інформаційної культури вчителя інформатики засобами телекомунікаційних технологій".

Ткаченко Любов Миколаївна - вчитель ІІ категорії, стаж педагогічної роботи - 6 років. Працює в 6-10 класах.

Науково-методична проблема: "Формування комп'ютерної грамотності та створення середовища для всебічного розвитку особистості на уроках інформатики, використовуючи сучасні підходи до викладання".

Шевченко Ольга Василівна - вчитель ІІ категорії, стаж педагогічної роботи - 5 років. Працює в 2-4 класах.

Науково-методична проблема: "Використання логічних задач і завдань на уроках інформатики в початкових класах".

Родінка Ірина Олександрівна - вчитель ІІ категорії, стаж педагогічної роботи - 8 років. Працює в 5-9 класах.

Науково-методична проблема: "Формування національної свідомості школярів, всебічно розвиненої творчої високоморальної особистості шляхом впровадження інтерактивних методів навчання на уроках інформатики".

Осадчук Дмитро Васильович - спеціаліст. Працює в 5-7 класах.

Науково-методична проблема: "Формування інформаційної компетентності учнів на уроках інформатики шляхом впровадження інтерактивних технологій навчання".

Костюченко Катерина Вікторівна - спеціаліст. Працює в 2-4 класах.

Уряднікова Анна Валентинівна - спеціаліст. Працює в 2-3 класах.

ПУБЛІКАЦІЇ 

 

НОВИНИ

Учні 6-х класів були учасниками інтерактивного уроку "Хрестики-нулики"

  ТИЖДЕНЬ ІНФОРМАТИКИ

  Весело, активно та пізнавально проходив тиждень інформатики у початковій школі. Учні демонстрували власні знання та навички, приймаючи активну участь у конкурсах "Перші кроки у світ інформатики", "Хвиля безпечного Інтернету", квесті з QR-кодами "Знавці інформатики", конкурсі програмування "Година коду" від Code.org та конкурсі малюнків на комп'ютері; цікаво проводять час на перервах, виконуючи завдання з інтелектуальної стіни "У світі інформатики" та опановують нові технології, "оживляючи" малюнки.
   Дитячій радості, цікавості та гарному настрою немає меж 😃😃😃

 08-09.11.2018 р. в м.Київ відбулася ІV Міжнародна науково-практична конференція: "STEM-освіта, стан впровадження та перспективи розвитку". Де учителі інформатики Матузна К.О. та Ткаченко Л.М. вивчали на тренінгах, майстер - класах, практичних семінарах, форумі разом з тренерами та спікерами "Новітні освітні рішення" класні речі та знайомились з можливостями. Обмінювалися досвідом: від ідеї до практики. Диспутували.     І, прийшли всі разом, а це понад 200 учасників, до висновку, що Розвиток творчих здібностей - головне завдання STEAM-навчання. 

30.10.2018

Учителі кафедри інформатики постійно вдосконалюють свої знання та вміння. На осінніх канікулах були учасниками ІІІ науково-методичної сесії фізико-математичного фестивалю "Актуальні питання фізико-математичної освіти" в рамках концепції "Нова українська школа" та авторських семінарів "Ключ до взаєморозумiння - умiння передбачувати поведiнку людей" (тренер Грибанова Марина) та "Змішане навчання: від теорії до практики. Інтерактивна дошка - ефективно та яскраво!" (тренер Слушний Олег). 

20 жовтня відбулося нагородження переможців конкурсу "Юний IT - шник". Учениця 9-Б класу Падусенко Катерина (вчитель Ткаченко Любов Миколаївна) посіла перше місце у категорії 8-9 класів. Вітаємо переможця!!!

Протягом вересня учні 5-в,г,д,є класів приймали участь у конкурсі "Безпечний інтернет" від онлайн проекту "на урок".
Головна мета — нагадати про необхідність інформування учнів про небезпеки, з якими вони можуть зіткнутися в інтернеті. Діти задоволені і сповнені нових знань

16.10.2018 року на базі ССШ №7 було проведено етап Всеукраїнського конкурсу "Територія творчості", в якому приймало участь 6 вчителів інформатики, 2 вчителя математики та вчитель фізики нашої школи

На базі школи влітку 2018 року було створено STEAM-центр.

З 13-15.09.2018 року в м.Дніпр відбувся Всеукраїнський хакатон для вчителів "STEM: гендерночутливий підхід до навчання у школі», де вчитель інформатики Матузна К.О. разом з іншими вчтелями довели, що STEM – це круто та перспективно і в майбутньому зможемо долучити якомога більше школярів та школярок до технічних напрямів.

Учні 5-Є класу приєдналися до "The Hour of Code" - глобального руху, що об'єднує десятки мільйонів учнів у більш ніж 180 країнах світу. Учні мали змогу в ігровій формі познайомитись з програмуванням та за допомогою персонажів з улюблених мультфільмів попрацювати з командами

Сайт КУ ССШ №7    e-mail: sumyschool7@ukr.net

  • Белая иконка facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now