Інформація

про вчителів кафедри музики

 

Усього вчителів – 10;

мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст» – 0;

мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст ІІ категорії» – 4;

мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії» – 2;

мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» – 7;

учитель-методист – 1;

мають звання «старший учитель» - 4.

Акшаєв Олександр Андрійович

Спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист. Стаж роботи – 50 років.

Науково-методична проблема: «Виховання особистості учня на уроках гри на духових інструментах шляхом використання традиційних методів навчання і виховання».

Демиденко Галина Віталіївна

Спеціаліст вищої категорії, старший учитель. Стаж роботи – 26 років.

Науково-методична проблема: «Формування емоційного інтелекту в учнів на уроках музичного мистецтва шляхом використання інноваційних та традиційних технологій».

Карпенко Тетяна Вікторівна

Спеціаліст І категорії. Стаж роботи – 10 років.

Науково-методична проблема: «Формування здатності сприйняття музики в учнів початкових класів на уроках музичного мистецтва шляхом поєднання традиційних та інноваційних технологій».

Васюкова Ганна Олексіївна

Спеціаліст вищої категорії, старший учитель. Стаж роботи – 30 років.

Науково-методична проблема: «Розвиток ансамблевих навичок виконання в учнів шляхом використання інноваційних та традиційних методів на уроках гри на бандурі».

Лініцька Владислава Василівна

Спеціаліст вищої категорії. Стаж роботи – 26 років.

Науково-методична проблема: : «Розвиток навичок ритмопластики в школярів молодшого шкільного віку на уроках музичного мистецтва шляхом використання інноваційних та традиційних освітніх технологій навчання».

Сененко Вікторія Олександрівна

Спеціаліст І категорії. Стаж роботи – 24 роки.

Науково-методична проблема: «Формування  творчої  особистості учня за допомогою традиційних технологій на уроках гри на фортепіано».

Пилипенко Юлія Олександрівна

Спеціаліст. Стаж роботи – 11 років.

Науково-методична проблема:«Формування хореографічних компетентностей учнів середніх класів за допомогою використання інноваційних і традиційних методів на уроках хореографії».

Захарченко Олексій Васильович

Спеціаліст вищої категорії, старший вчитель. Відмінник освіти (2000 р.). Стаж роботи – 40 років

Науково-методична проблема: «Формування виконавських компетентностей в учнів на уроках гри на балалайці шляхом використання традиційних і інноваційних технологій».

Шульгіна Лариса Миколаївна

Спеціаліст вищої категорії, старший учитель. Стаж роботи – 26 років.

Науково-методична проблема: «Розвиток емоційно-почуттевої сфери  учнів молодшої школи шляхом використання новітніх освітніх технологій».

Лінченко Олена Євгенівна

Спеціаліст вищої категорії, старший учитель. Стаж роботи – 36 років.

Науково-методична проблема: «Розвиток творчих здібностей учнів середніх класів  на уроках музичного мистецтва  за допомогою інноваційних методів навчання».

НОВИНИ

На тижні «Музики», з 17 по 21 лютого, у фойє старшого корпусу проводився конкурс «Музична газета». Учні 5-7 класів ділилися цікавою інформацією про світ музики на шпальтах шкільної преси. Роботи класів були представлені в різних жанрах, навіть, декілька від класу. Журі конкурсу вдячне вихованцям нашої школи за непідробну любов до музики. При оцінюванні робіт враховувалися такі показники: якість друку, цікавий зміст тексту, художнє оформлення.

За результатами обговорення та на підставі опитування учасниками журі школярів було визначено такі результати конкурсу:

І місце – 5-В, 5-З, 5-А (№1), 6-В, 6-Д, 6-А,

ІІ місце – 6-Г, 6-Б, 7-Є (усі екземпляри),

5-Є, 5-А (№2), 6-Є, 5-Г,

ІІІ місце – 7-В, 5-Д, 7-Ж, 5-А (№3).

Бажаємо творчих успіхів!

Журі конкурсу

21 лютого відбувся обласний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості "Чисті роси". Вітаємо артистів театрального гуртка "Дивограй" із зайнятим призовим місцем (ІІІ місце) у номінації "театральне мистецтво"- "Маски Мельпомени"!

Музика... Це чарівне слово... Музика займає особливе місце у нашому житті. Вона наділяє кожного з нас натхненням, силою, емоціями. Улюблені пісні супроводжують нас і в радості, і в смутку, заспокоюють та піднімають настрій... Учні нашої школи активно долучилися до участі у тижні музики: музикували на музичних інструментах, розв'язували кросворди, відгадували вікторини, співали в караоке, створювали цікаві музично- інформаційні газети.

У вівторок (18.02) і у середу(19.02) в актовій залі відбувся показ дитячої опери "Рукавичка". Радісно зустрічали учні початкових класів юних артистів - учасників дитячого театрального колективу "Дивограй". Це Орлова Даша,3в, Михальова Альбіна,3в, Демченко Даня,3в, Кисляк Ангеліна,4в, Клочков Женя,4в, Литвинов Діма,4в, Товмасян Давид,4в, Парфентьєва Настя,4з, Костеннікова Ліана,4з, Єлсукова Лєна,4з, Лазаренко Ілля,6г. Керівники Демиденко Г.В. і Лінченко О.Є. дякують дітям та батькам за творчу участь і допомогу у створенні музичної вистави.

Вітаємо учасників театрального колективу "Дивограй" з перемогою у міському етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості "Чисті роси", номінація "Театральне мистецтво "- "Маски Мельпомени". Наша музична вистава "Рукавичка", за відгуками суддів, справила на глядачів незабутні враження! Велика подяка усім артистам, творчим керівникам та нашому незабутньому колезі Віталію Володимировичу!

23 жовтня в СумДУ відбувся міський етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості "Чисті роси", "Хореографічне мистецтво" - "Магія танцю" Управління освіти і науки Сумської міської ради. Де учасники хореографічного колективу "Smile" успішно посіли ІІ та ІІІ призові місця. Вітаємо переможців.

 

Сайт КУ ССШ №7    e-mail: sumyschool7@ukr.net

  • Белая иконка facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now