Інформація про вчителів

кафедри іноземної мови

Всього вчителів іноземної мови - 20;

мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст» - 6;

мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст ІІ категорії» - 1;

мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії» - 3;

мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої  категорії» - 10;

учитель – методист - 1;

мають звання «старший вчитель» - 4.

Однолєтко Ніна Миколаївна - учитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист. Стаж роботи 42 роки.

Методична проблема: «Розвиток креативного мислення учнів у процесі навчання іноземної мови шляхом використання технології особистісно-зорієнтованого навчання».

Гологан Алла Миколаївна - учитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель. Стаж роботи 24 роки.

Науково-методична проблема: "Формування комунікативної компетентності учнів на уроках англійської мови шляхом організації парної та групової роботи".

Таланцева Олена Станіславівна - учитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії. Стаж роботи 29 років.

Науково-методична проблема: "Формування мовленнєвої компетенції учнів на уроках англійської мови шляхом упровадження інтерактивних технологій".

Теницька Наталія Василівна - учитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель. Стаж роботи 22 роки.

Науково-методична проблема: "Формування ключових компетентностей учнів на уроках англійської мови шляхом упровадження інформаційно-комунікаційних технологій".

Коваленко Олена Володимирівна -  учитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель. Стаж роботи 29 років.

Методична проблема: «Формування мотивації до вивчення іноземної мови в учнів на уроках англійської мови шляхом упровадження інноваційних технологій».

 

Колесник Лариса Дмитрівна - учитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель. Стаж роботи 28 років.

Методична проблема: «Формування в учнів навичок діалогічного мовлення на уроках іноземної мови шляхом упровадження ситуативного навчання».

 

Михайлик Алла Михайлівна -  учитель німецької мови, спеціаліст вищої категорії. Стаж роботи 11 років.

Член сумського осередку Асоціації українських германістів (АУГ). Призер конкурсу педагогічної майстерності “Панорама творчих уроків 2016” від видавництва “Шкільний світ”. Переможець конкурсу фахової майстерності “Срібні родзинки” (2016 р.). Методична проблема: «Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках німецької мови шляхом використання краєзнавчого матеріалу».

Барсук Тетяна Вікторівна - учитель англійської мови, спеціаліст І категорії. Стаж роботи 14 років.

 

Бергазова Надія Миколаївна - учитель англійської мови, спеціаліст І категорії. Стаж роботи 28 років.

Дарагань Любов Дмитрівна - учитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії. Стаж роботи 23 роки.

Кінчик Алла Федорівна - учитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії. Стаж роботи 21 рік.

Клочко Світлана Юріївна - учитель англійської мови, спеціаліст.

Малошук Наталія Миколаївна - учитель німецької мови, спеціаліст. Стаж роботи 10 років.

Малярчук Світлана Станіславівна - учитель англійської мови, спеціаліст. Стаж роботи 5 років.

Миронова Альона Миколаївна - учитель англійської мови, спеціаліст.

Мірошниченко Людмила Володимирівна - учитель англійської мови, спеціаліст І категорії. Стаж роботи 26 років.

Пейков Нікіта Вячеславович - учитель англійської мови, спеціаліст.

Петрова Ірина Олександрівна - учитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії. Стаж роботи 15 років.

Харченко Яна Вікторівна - учитель англійської мови, спеціаліст ІІ категорії. Стаж роботи 12 років.

Яременко Наталія Петрівна - учитель англійської мови, спеціаліст. Стаж роботи 3 роки.

 Он-лайн тестування

1) http://www.cambridgeenglish.org/test-your-english/  

2) http://www.englishexercises.org/

3) Для учнів 5 класу з поглибленим вивченням англійської мови https://www.english.com/challenges/c1/

4) Для учнів 6 класу з поглибленим вивченням англійської мови https://www.english.com/challenges/c2/

5) Для учнів 7 класу з поглибленим вивченням англійської мови https://www.english.com/challenges/c3/

6) Для учнів 8-9 класу з поглибленим вивченням англійської мови https://www.english.com/challenges/c4/

 

Підготовка до ЗНО.

Розвиток навичок писемного мовлення  http://learnenglishteens.britishcouncil.org/skills/writing-skills-practice

НОВИНИ

Євроклубівці з метою вивчення історії винекнення муралів провели дослідження інтернет ресурсів, ознайомилися з матеріалами Сумського обласного краєзнавчого музею, поспілкувалися з місцевими художниками. І як результат - координаторами євроклубу "Our Universal Club" Кінчик А.Ф. та Мірошниченко Л.В. було організовано засідання круглого столу "Зв'язок сучасних муралів з українським розписом помешкань у минулому". Молодь здивувала та зацікавила інформація про те, що розписування стін як традиція виникла досить давно. Це народне мистецтво періоду XIX- початку ХХ століття було поширине в культурі України і отримало своє продовження в сучасному арт-стріт мистецтві. Найактивніші "дослідники" отримали призи. Проект "Створення стріт-арт маршруту в місті Суми" реалізується в рамках проекту Представництва Європейського Союзу в Україні «Інформаційна підтримка молодіжних Мереж ЄС в Україні» та втілюється євроклубом "Our Universal Club".

Англійська мова - це не тільки мова міжнародного спілкування! Учні 8- А класу переконані, що вивчення іноземної мови не тільки робить їх розумнішими , але і готує їх до дорослого життя. На уроках вони дізнаються , як зробити своє життя кращим, як піклуватися про здоров'я. До речі, дають поради один одному залюбки)))

Нещодавно відбулася перша зустріч євроклубівців (учні 9-б класу) з волонтеркою з Туреччини -Gülşen Elif BARİN, під час якої дівчина познайомилась з підлітками, розповіла про свою країну, програму Еразмус+, завдяки якій Elif мала можливість 1 рік навчатись в польському університеті, у Вроцлаві. «А також ця програма, яку фінансує Європейський Союз, дозволяє молоді відвідувати міжнародні семінари, тренінги, молодіжні обміни та бути волонтером у будь-якій країні світу на різні терміни перебування у цій країні,» розповіла Gülşen Elif BARİN. Зустріч була цікавою, змістовною та інформативною. Дякуємо NGO “Center for European Initiatives” за надану можливість співпраці з волонтерами програми Еразмус+.

09.11.2018 учні нашої школи, які вивчають німецьку мову, разом з вчителями та батьками приєдналися до святкування Martinstag ( день Святого Мартіна). У рамках святкування відбулася хода з власноруч зробленими ліхтариками, онлайн-вікторина, конкурс ліхтариків. Діти отримали море задоволення, призи та гарний настрій.

Здоров'я - найвища цінність. Звісно, ми всі хочемо бути здоровими та мати добру фізичну форму. Але що потрібно робити, аби мати гарне самопочуття та міцне здоров'я? Учні 8В переконані: "Health is above wealth" та готові надати цінні поради англійською мовою, які будуть корисними і для дітей, і для дорослих. Цікаві розповіді доповнюють постери та брошури, створені власноруч

Координатори шкільного євроклубу «Our Universal Club” Кінчик А. Ф. та Мірошниченко Л. В. були учасниками міжнародного тренінгового курсу «Формування міжкультурної компетенції в побудові спільнот» в Єревані, Арменія. Даний проект тривав з 13 по 21 жовтня за підтримки програми Erasmus+, яка дозволяє здійснювати обміни студентів, викладачів, науковців країн Європейського Союзу, Ісландії, Ліхтенштейну, Македонії, Норвегії та Туреччини і ще 150 країн – партнерів, зокрема й України.

В проекті брали участь молодіжні лідери та представники різних громадських організацій з 9 країн (Франції, України, Португалії, Грузії, Вірменії, Іспанії, Молдови, Італії та Чеської Республіки.

Основною метою проекту було розширення знань про вплив культури на поведінку людини та її особистість. Організатори заходу прагнули сформувати різні компетентності та розробити алгоритм ведення міжкультурних діалогів.

 

 

20.10.2018 Учителі англійської мови Теницька Н. В. та Дарагань Л. Д. взяли участь у авторському семінарі "Метод CLIL (Content and Language Integrated Learning)" від тренінгового центру "СУТО".

 

Учні 8А класу на уроці англійської мови провели дослідження на тему "Харчові уподобання підлітків ". Цікаво, що вони цілком розуміють, що сипси та газовані напої школятт здоров'ю, проте не готові від них відмовитись!

Учні 10А класу разом з вчителем англійської мови Петровою І.О. намагалися подолати проблему безробіття.  Створювали власні вакансії та пропонували їх на ринку праці

На уроці англійської мови учні 8В класу доводили, що саме їхні друзі є найкращими. Цікаві розповіді доповнить створеними власноруч постерами

11.10.2018 у місті Києві за підтримки Міністерства освіти і науки України був проведений тренінг "eTwinning Plus Session and GoGlobal Classroom" для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів. Учасників привітали представники посольства Франції та Бельгії. А також керівник служби програми в Україні Сергій Теплов. Захоплюючими були виступи вчителів-амбасадорів Олени Лук'янець і Анастасії Ситнік. Вчителі міста Суми щиро дякують за можливість вдосконалювати свої професійні навички та безцінний досвід!!!!

Сайт КУ ССШ №7    e-mail: sumyschool7@ukr.net

  • Белая иконка facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now