Інформація

про вчителів кафедри трудового навчання

Всього вчителів трудового навчання - 4;

мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст ІІ категорії» - 1;

мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії» - 2;

мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої  категорії» - 1;

мають звання «старший вчитель» - 1.

Шпак Валентина Олексіївна – учитель вищої категорії,  має звання "старший учитель", педагогічний стаж - 52 роки.  

Науково-методична проблема: «Формування компетентної особистості в учнів середньої ланки на уроках трудового навчання шляхом створення проблемних ситуацій».

Бардакова Ірина Вікторівна  спеціаліст  І кваліфікаційної категорії. Методична проблема: «Формування технологічної компетентності учнів на уроках трудового навчання та технологій шляхом поєднання інноваційних та традиційних технологій»

Звягольська Олена Володимирівна  - пеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії. Методична проблема: «Розвиток творчої компетентності учня в умовах сучасного інформаційного суспільства шляхом застосування проектних технологій на уроках трудового навчання»

Лабузова Галина Михайлівна - спеціаліст  І кваліфікаційної категорії. Методична проблема: «Активізація творчої діяльності учнів на уроках трудового навчання (технічні види праці) та в позакласній роботі шляхом впровадження нових інноваційних технологій»

Результативність участі учнів у Міжнародних, Всеукраїнських, регіональних конкурсах, турнірах, з трудового навчання

у 20017-2018 н. р.

 

НОВИНИ

Напередодні дня 8 Березня у школі проходив тиждень трудового навчання та образотворчого мистецтва (02.03.2020-06.03.2020). Це був тиждень тепла та любові, бо саме в ці дні всі виготовляли подарунки для своїх дорогих матусь, бабусь, тіточок, сестричок. Повірте, робилось це з неабиякою любов'ю, натхненням та щирою душею. Усього найкращого!!!

Сайт КУ ССШ №7    e-mail: sumyschool7@ukr.net

  • Белая иконка facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now