Інформація про вчителів

кафедри історії та правознавства

Всього - 6;

ІІ категорія - 1;

І категорія - 1;

вища - 3;

вчитель-методист - 1;

вчител, які мають звання - 2.

Крючкова Катерина Олексіївна - учитель вищої категорії, має звання "старший вчитель". Педагогічний стаж - 22 років.

Науково-методична проблема: "Розвиток пізнавальної активності, творчих здібностей учнів у процесі формування історичних предметних компетентностей".

Островська Людмила Анатоліївна - учитель вищої категорії, має звання "старший вчитель". Педагогічний стаж - 27 років.

Науково-методична проблема: "Формування предметних компетентностей учнів у процесі вивчення історії шляхом проектної діяльності".

Тодосийчук Вікторія Миколаївна - учитель вищої категорії, вчитель-методист. Педагогічний стаж - 25 роки.

Науково-методична проблема: "Формування предметних компетентностей учнів у процесі впровадження особистісно-орієнтованого навчання".

Орел Юлія Олександрівна - спеціаліст

Науково-методична проблема: "Формування навичок самостійної роботи учнів на уроках історії шляхом використання новітніх технологій".

Пшеничний Сергій Анатолійович - спеціаліст І категорії.

Науково-методична проблема: "Формування предметних компетентностей учнів у процесі вивчення правознавства шляхом розвязання юридичних задач".

Чміль Ірина Василівна - Спеціаліст ІІ категорії. Педагогічний стаж - 23 роки.

Науково-методична проблема: "Виховання активної громадянської позиції на уроках історії шляхом проектної діяльності".

НОВИНИ

11-12 січня діти нашої школи  (Голоперова Анна 8-б і Дрантя Костянтин 11-а) брали участь в 3 етапи олімпіад з історії, зайняли 2 місця, на міському етапі у них були 1 місця. 

5-6 жовтня 2018 року в ході "запеклих боїв" команда "ОНІКС" отримала перемогу - І місце в міському турнірі юних правознавців. Вітаємо учасників з першою перемогою в цьому навчальному роціІ. Молодці!!!

 

Узагальнена інформація по тижню правових знань, присвячю юриста (1-8 жовтня 2018 р.)

З метою популяризації правових знань,формування предметних правових компетентностей,активізації зацікавленості вивчення правознавства з 1 по 8 жовтня 2018 року  в школі відбувся тиждень правових знань.Вчителем правознавства  Пшеничним С.А. були проведені різноманітні заходи правового та виховного спрямування, виставка книг на правову тематику. 1 жовтня відбулася зустріч зі студентами юридичного факультету коледжу СНАУ, які поспілкувалися з учнями 9,10 класів стосовно прав і свобод людини  та провели правову лекцію на тему:“ Права і свободи людини в Україні ”. 2 жовтня учнями-старшокласниками було проведено  круглий стіл на правову тематику: «Останні новели до чинного законодавства». 5-6 жовтня збірна команда школи “ОНІКС” у складі Лахмотова Костянтина(11-А), Ткаченка Андрія (11-Б), Дуня Вадима (11-В),Зикової Анастасії (10-А) та Лотової Поліни (9-Б) приймала участь у ІІІ відкритому міському турнірі юних правознавців, який проводився на базі Сумської філії ХНУВС,де команда посіла 1 місце. Також цього дня учні-старшокласники мали змогу побувати в криміналістичній лабораторії Сумської філії ХНУВС, де учні практично познайомилися з процедурою дактилоскопії,підробки документів та грошових знаків,ознайомилися з алгоритмом побудови фоторобота можливого правопорушника. 8 жовтня учні –старшокласники приймали участь у інтелектуальній грі «Знавці права» на базі Сумської філії ХНУВС,де команда посіла 4 місце. Таким чином, тиждень правових знань пройшов досить насичено, для покращення сприйняття правових знань учням були запропонованеі різноманітні форми та методи навчання.

Сайт КУ ССШ №7    e-mail: sumyschool7@ukr.net

  • Белая иконка facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now