Інформація про вчителів кафедри математики

Всього – 13

Спеціаліст – 2

ІІ категорія – 1

І категорія – 5

Вища категорія – 6

Старший учитель - 4

Деменко Олександра Миколаївна - спеціаліст вищої категорії, стаж роботи 22 роки.

Методична проблема: «Розвиток пізнавального інтересу в учнів на уроках математики шляхом упровадження інтерактивних технологій.»

Дігтяр Оксана Анатоліївна - спеціаліст вищої категорії, стаж роботи 18 років.

Методична проблема:«Формування та вироблення в учнів системи математичних  знань на уроках математи-ки  шляхом застосування інтерактивних технологій навчання.»

Подоляка Антоніна Михайлівна - спеціаліст І категорії, стаж роботи 22 роки.

Методична проблема:«Формування математичних компетентностей на уроках математики шляхом поє-днаннятради-ційних та інноваційних технологій.»

Серебрянська Алла Павлівна - спеціаліст вищої категорії, старший  вчитель,    стаж роботи 37 років.

Методична проблема: «Розвиток творчих здібностей учнів в процесі навчання математики шляхом гармонійного поєднання нових освітніх технологій.»

Терновська Людмила Григорівна  - спеціаліст вищої категорії, старший вчитель, стаж роботи 29 років.

Методична проблема: «Формування самоосвітньої компетентності учнів на уроках математики шляхом впровадження інтерактивних технологій навчання. »

Демків Ірина Анатоліївна -  спеціаліст вищої категорії, старший вчитель, стаж роботи 32 роки.

Методична проблема: «Розвиток творчих здібностей учнів  на уроках математики шляхом поєднання інноваційних та традиційних технологій.»   

Скидан Ольга Михайлівна  - спеціаліст вищої категорії, старший вчитель, стаж роботи 39 років.

Методична проблема: «Розвиток пізнавальних інтересів учнів на уроках математики шляхом застосування інтерактивних технологій навчання.»     

 

 

  

Дєєва Анна Вікторівна - спеціаліст І категорії, стаж роботи 17 років. Методична проблема: «Формування пізнавальної компетентності учнів на уроках математики шляхом впровадження інтерактивних технологій навчання.»       

Строна  Олена Володимирівна -  спеціаліст І категорії, стаж роботи 20 років.

Методична проблема:«Формуванння математичних компетентностей учнів на уроках математики шляхом застосування інтерактивних технологій .»  

Скоробагатько Алла Миколаївна  - спеціаліст І категорії, стаж роботи 24 роки.

Методична проблема:«Формування навиків дослідницької діяльності учнів на уроках математики.»     

 

 

 

 

  

Маренцева Катерина Ігорівна  - спеціаліст І категорії,  стаж роботи 6 років.

Методична проблема: «Розвиток логічного мислення учнів на уроках математики шляхом впровадження інноваційних технологій навчання.»    

Ткаченко Любов Миколаївна  - спеціаліст ІІ категорії,  стаж роботи 6 років.

Методична проблема: «Формування комп’ютерної грамотності та створення середовища для всебічного розвитку особистості на уроках математики, використовуючи сучасні підходи до викладання.»    

Вакуленко Олена Олексіївна  - спеціаліст, стаж роботи 5 років. Методична проблема: «Розвиток творчих здібностей учнів на уроках математики  шляхом впровадження інтерактивних методів навчання.»    

 

 

 

Новини

20-24 січня вчителі кафедри, разом з учнями приєналися до Всеукраїнського проекту "Інженерний тиждень", який покликаний зацікавити наукою і дати поштовх до розвитку власного інженерного потенціалу. Учні з задоволенням експериментували, адже вперше з підручних матеріалів створювали справжні моделі багатьох корисних і життєво-необхідних винаходів, та навіть і органів.

Цікаво, весело та пізнавально для школярів пройшов тиждень математики. Конкурси, ігри, змагання розвивали творчість школярів, вчили бути спостережливими, кмітливими та креативними. На кожен день були заплановані заходи:  конкурс «Математичний лепбук», математична лотерея, гра «Математична Джанга», майстер-клас з орігамі та танграму, гра «Bingo», «Склади цифри з Лего», математична TED-конференція «Мій світ – навколо математики», математичний аукціон, створено комікс «Matheman», «Математичний пінг-понг» - змагання за звання «Знавці математики», гра «Багатство», «Математична карусель», гра «Математичний детектив».

 

28 жовтня вчителі кафедри математики взяли участь у V науково-методичній сесії фізико-математичного фестивалю «Актуальні питання фізико-математичної освіти» в рамках Концепції «Нова українська школа».

Крім того, учні 11 класів відвідали тренінги з математики та фізики з розв’язування завдань ЗНО підвищеної складності.

Розпочалась інтенсивна робота по підготовці робіт учнів-слухачів МАН.

У рамках тижня " Молодь обирає здоров'я" в 6-х класах були проведені уроки на розв'язування здоров'язберігаючих задач. Діти працювали в групах "Математика і знання свого тіла", " Математика і здорове харчування", "Математика і вітаміни", "Математика і режим дня", " Математика і шкідливі звички". Урок дав можливість дітям задуматися про необхідність бути здоровим. Учні зробили для себе цінні висновки.

Чим зайнятись на останньому уроці з математики та так, щоб пригадати вивчений матеріал???

"А слабо?" Такий розповсюджений сленг між учнями набув математичного змісту. У понеділок учні мали змогу кинути виклик собі чи своїм друзям, взявши участь у "Математичному челенджі". (Челендж — виклик самому собі, подолання труднощів, зусилля над собою).

Було проведено чимало надзвичайно цікавих уоків.

Учні 5-Д класу його розпочали яскраво і цікаво, грою "#Smartkids", яка об'єднала в собі цікавинки та вивчений матеріал з математики та інформатики.

5-Г клас розпочав тиждень математики з лепбуку "Математичні скарби".

Тиждень математики розпочався з конкурсу лепбуків. Усі роботи були цікаві, містили "родзинку", та все ж найкращими по номінаціях визнано: 6-ж клас - у номінації "Об'ємна математика ", 5-ж клас - у номінації "Яскраве представлення математики", 5-д клас - у номінації "Змістова наповненість і оригінальність", 10-а клас - у номінації "Ігрова математика ". Крім того, 10-А клас став найактивнішим. Вітаємо переможців!

8-Д і 5-Ж класи змагалися у квесті "Таємниці множення". Перемогу здобула команда "П'ять зірок" 5-го класу. Спритності 8-му не позичати, але інколи вона може завадити.

Рахувати - це просто! Сьогодні до школи завітала тренер Ментальная арифметика "Smartum"Сумы  провела майстер-клас з ментальної арифметики для учнів 5-6 класів. Діти у захваті, адже змогли самі спробувати рахувати з допомогою рахівниці - абакусу.

Учні 5-Г класу шукали математичні скарби. Знайшли скарб із 5-Г умняшОк и багато цінних знань.

Учні 5-Г класу розпочали вивчення математики на matific.com. Разом з монстрами подорожують та поповнюють свої знання з математики.

Щойно завершилися інтернет олімпіади від освітніх проектів "На урок" та "Всеосвіта", учні вже отримали свої дипломи і перевірили знання.

Сайт КУ ССШ №7    e-mail: sumyschool7@ukr.net

  • Белая иконка facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now