Інформація

про вчителів кафедри географії та економіки

Всього - 5;

вища - 3;

вчитель-методист - 2;

вчител, які мають звання - 3;

Знак “Відмінник освіти України” - 1.

Ткаченко Наталія Миколаївна - учитель вищої категорії, вчитель-методист. Педагогічний стаж - 27 років.

Науково-методична проблема: «Формування в учнів підприємницьких компетентностей шляхом упровадження сучасних інноваційних технологій на засадах педагогіки партнерства».

Плющик Юлія Петрівна - учитель вищої категорії, має звання "старший вчитель". Педагогічний стаж - 19 років. Класний керівник 10-В класу.

Науково-методична проблема: «Використання технології критичного мислення на уроках географії з метою формування ключових компетентностей учнів»

Захарченко Людмила Василівна - учитель вищої категорії. Педагогічний стаж - 36 років.

Науково-методична проблема: "Формування компетентної особистості на уроках географії в умовах інформаційного освітнього середовища".

Ткаченко Любов Миколаївна - Спеціаліст ІІ категорії. Педагогічний стаж - 7 років.

Науково-методична проблема: "Формування комп’ютерної грамотності та створення середовища для всебічного розвитку особистості на уроках математики, інформатики, економіки використовуючи сучасні підходи до викладання".

Мироненко Андрій Олександрович - спеціаліст.

Науково-методична проблема: "Розвиток творчого потенціалу учнів через формування ключових компетентностей на уроках географії"

Вебінари у яких приймали участь вчителі кафедри географії та економіки:

  1. Вебінар за темою: «STEM у школі: методичні рекомендації щодо впровадження на уроках».  Свідоцтво № № В28-41391. 24.07.2018. https://naurok.com.ua/webinar/link/28. Ткаченко Н. М.

  2. Вебінар за темою: « Основи фінансової грамотності як компетенції вчителя НУШ»   Свідоцтво № В27-41391. 13.07.2018. https://naurok.com.ua/webinar/link/27.Ткаченко Н. М.

  3. Вебінар за темою: «Навчитись вчитися: мислення зростання – основа розвитку учнів» Свідоцтво № В11-41391. 16.05.2018. https://naurok.com.ua/webinar/link/11 . Ткаченко Н. М.

  4. Вебінар за темою: «Інтегрований курс «Природничі науки»: очікування від експериментального впровадження». 11.05.2018. https://naurok.com.ua/webinar/integrovaniy-kurs-prirodnichi-nauki-ochikuvannya-vid-eksperimentalnogo-vprovadzhennya   Ткаченко Н. М.

  5. Вебінар за темою: «Розвиток навичок 21 століття через проектно-зорієнтоване навчання. 12 квітня 2018 року».    Ткаченко Н. М.                                       

  6. Вебінар за темою: «Дистанційне навчання в системі загальної середньої освіти. З досвіду роботи: від А до Я»     Сертифікат (серія: 1b3aa7f0-62ea-11e7-a648-e1f9d992f7af). 22 червня 2017.  Плющик Ю. П.

  7.  Вебінар за темою: «Як зробити кожен урок цікавим та корисним, або 7 дієвих порад  для успішного вчителя». Сертифікат (серія:  b9c3bb20-62e9-11e7-b896-dd2deac5074d). 22 червня 2017. Плющик Ю. П.

  8.  Вебінар за темою: «Як навчатись ефективно: 5 сучасних інструментів для саморозвитку вчителя». Сертифікат (серія: 756faa40-62ea-11e7-96a2-e5b9d725013e). 23 червня 2017.   Плющик Ю. П.

  9. Вебінар за темою: «7 трендів освіти та як їх реалізувати в школі». Сертифікат (серія: 142ccf70-c3eb-11e7-87bb-dff7c6c128f8). 31 жовтня 2017.   Плющик Ю. П.          

10.   Вебінар за темою: «Технології  Web-2.0 та інтернет-сервіси для педагога, їх місце в сучасному уроці». Сертифікат (серія: c0b57a00-c3eb-11e7-9ef8-cdd5afb7254d). 1 листопада 2017.   Плющик Ю. П.

Інтернет ресурси для вчителів географії та їх учнів

 

https://naurok.com.ua/post/internet-na-korist-onlayn-resursi-dlya-vivchennya-geografi

Інтернет на користь: онлайн-ресурси для вивчення географії:

1.Seterra Online: онлайн-гра, що є лідером за популярністю у світі

2.World Map Quiz: мобільний додаток для опанування географічної номенклатури

3.Redigo: мобільний додаток з комплексною інформацією про країни та міста

4.«Сім чудес України»: добірка відеоматеріалів про визначні місця України

5.Mapillary: побачити на власні очі, здійснивши віртуальну подорож

http://geografica.net.ua Географіка. Географічний портал

http://geopom.at.ua Швидка допомога з географії для учнів, студентів, вчителів

http://geo-bav.at.ua Сайт "Географія для всіх" - це допомога вчителю, підсказка учню, багато цікавого для всіх.

http://www.geo-asset.com
GEO-ASSET.COM містить тести на різні географічні теми, включає географічні задачі та завдання відкритого типу всіх рівнів складності з готовими відповідями. Ви зможете помандрувати віртуальним світом природи ознайомившись із цікавинками кожного континенту планети, а також дізнатися походження географічних назв
http://www.geograf.com.ua/  сайт "Географ"
Новини та матеріали з географії, блоги географів, географічний форум, наукові статті з географії і багато іншого з географічної тематики

https://naurok.com.ua/post/internet-resursi-dlya-stvorennya-infografiki-do-uroku                          Інтернет-ресурси для створення інфографіки до уроку. Яскраво, стильно та надзвичайно просто!

https://naurok.com.ua/post/yak-provesti-stem-urok Як провести STEM-урок?

https://naurok.com.ua/post/integrovani-uroki-vid-teori-do-praktiki   Інтегровані уроки: від теорії до практики

https://naurok.com.ua/post/6-idey-stem-laboratoriy-dlya-kabinetu-nush    6 ідей STEM-лабораторій для кабінету НУШ

http://geosite.com.ua Географія в школі на «Географічному порталі»: програми, поурочне планування, розробки уроків, електронні уроки, практичні роботи, нетрадиційні уроки, задачі, література, довідкові матеріали.

http://www.geograf.com.ua/ Новини та матеріали з географії, блоги географів, географічний форум, наукові статті з географії і багато іншого з географічної тематики

http://geo-klass.at.ua персональний сайт вчителя географії на якому розміщені конспекти уроків з географії та економіки, презентації до них, корисні програми та електронні книги, різноманітні фотоальбоми та вікторини. Крім того на сайті можна заказати відеоматеріли , що стануть у нагоді при проведенні уроків географії та позакласних заходів. Сайт створений вчителем для учнів та колег – вчителів.

НОВИНИ

ПЕРШИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ З’ЇЗД УЧИТЕЛІВ ГЕОГРАФІЇ

       Актуальні питання географічної освіти на сучасному етапі розвитку суспільства обговорювали 25 жовтня 2019 року в м. Київ під час пленарної частини першого Всеукраїнського з’їзду науковці, практики, долучені до процесу осучаснення освітнього процесу з географії, серед активних учасників якого – делегація від Сумської області, очолювана Удовиченко І.В., к.пед.н., доц., проректором з науково-педагогічної та методичної роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

             КУ ССШ І-ІІІ ступенів №7 ім. М. Савченка СМР була представлена вчителем географії, методистом вищої категорії – Ткаченко Наталією Миколаївною.

17-18 жовтня 2019 року в Сумському державному університеті відбувся IX традиційний обласний турнір юних економістів, організований науковцями кафедри міжнародних економічних відносин навчально-наукового інституту бізнес-технологій «УАБС». Цього року в турнірі взяли участь 10 команд з міста Сум та Сумської області.

 

Високий рівень підготовки, вражаючу ерудованість та жагу до перемоги показала команда КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР  «ОНІКС» - ІІІ місце. Керівник команди: Ткаченко Наталія Миколаївна, вчитель географії та економіки.

Капітан команди: Жук Анастасія (9-А), у складі: Рибалко Максим (9-А), Кравченко Владислава (10-В), Супрун Марина (10-В), Зикова Анастасія (11-А).

 

Для школярів цей турнір - додаткова можливість поспілкуватися з однодумцями, порівняти власні досягнення, повчитися ораторському мистецтву, грамотності опонента, вимогливості рецензента, вмінню поставити полемічні запитання. Учасники захищали свої презентації, уважно порівнювали виступи, вступали в полеміку, тим самим поглиблюючи власні знання.

 

Сайт КУ ССШ №7    e-mail: sumyschool7@ukr.net

  • Белая иконка facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now